Ziraat Bankası Vadesiz Gümüş Hesabı Var Mı? Nasıl Açılır?

Ziraat Bankası’nda gümüş mevduat hesabı var mı? Evet, Ziraat Bankası fon olarak almak isteyenlere bu fırsatı sunuyor. Ziraat Bankası gümüş hesabı açar mı? Sorunuzun cevabı da yanında verilmiştir. Ziraat gümüş banka hesabı nasıl açılır diye soruyorsanız, cevabını en hızlı yol olan internet mobil bankacılığı üzerinden anlattım.

Bu nedenle Ziraat Bankası’na bağlı iş ortaklarından mesai saatleri içinde gümüş alabilir, dilerseniz anında kolayca satabilirsiniz. Ziraat Bankası üzerinden gümüş nasıl alınır anlatacağım ekranda fon oranının kaç lira olduğunu da görebileceğinizi bilseniz keşke.

Ziraat Bankası Gümüş Hesabı Açıyor Mu? (Vadesiz, Fon, Fiziki)

Ziraat Bankası gümüş hesabı açar mı? Fon olarak krediler için bir yatırım hesabı adı altında sağlar. Bir çek hesabı veya fiziksel bir hesap açmıyor. Bankalardan fiziki gümüş almak istiyorsanız Kuveyt Türk Bankası’ndan fiziki gümüş külçe nasıl alınır? İçeriğimi incelemenizi şiddetle tavsiye ederim. Fon olarak açılacak gümüş hesap, bağlı bankalardan fon alım ve satımına aracılık eder. Şu anda gümüş almak için sözleşme yaptığı bankalardan bahsediyorsanız.

 • beyaz cüzdan
 • Garanti portföyü
 • Ödül portföyü
 • Yapı Kredi cüzdanı

Halihazırda bu 4 tanesi Ziraat Bankası gümüş hesabı açarak alabileceğiniz gümüş fonlara ait finans kuruluşlarıdır. Peki, Ziraat Bankası yatırım hesabı açarak kıymetli madenler için gümüş nasıl alınır?

 • Ziraat Bankası kredi kartı nakit avans limiti nasıl arttırılır?

Gümüş alımını Ziraat Bankası’nı tercih edenlere anlattık. Resimlerle bu anlatıma ek olarak sizler için bir video da çektim.

Ziraat Bankası Gümüş Hesabı Nasıl Açılır? Alınır?

Ziraat bankasında gümüş hesabı nasıl açılır? Hem görsel olarak hem de video çekerek anlattım. Ziraat Bankası yatırım hesabı nasıl açılır ve ardından gümüş almak için ne yapılır, ancak yapmanız gereken bir işlem var. Bu, eğer yoksa, Ziraat Bankası şubesine gitmeden (İnternet şifresi almadan) online çek hesabı açmak, dediğim gibi internet giriş hesabı açmak. İnternet erişim şifresini aldıktan sonra gümüş hesap nasıl açılır ve alınır? Bankadan fon almak isteyenler için aşağıdaki adımları attım.

 1. Ziraat Bankası internet bankacılığı hesabınıza giriş yapın. (Bilgisayardan konuştuğum için tavsiyem PC üzerinden giriş yapmanızdır.) Bu adresi bu adresten girebilirsiniz.
 2. Menüden Hesaplarım / Yeni Hesap Aç diyelim.

3. Açılan sayfadan yatırım hesabı açın diyelim.

4. Gümüş almak için hesabı seçiyoruz.

5. Banka ekstresi gönderme kanalınızı ve otomatik işlem emri ayarlarınızı oluşturun. Resimdeki gibi yaptım. O zaman devam edelim.

6. Hesap ayarlarınızı kontrol edin, doğru olup olmadığını onaylayın.

7. Gümüş yatırım hesabınız açılacaktır. Ana sayfaya dönelim.

Şimdiye kadar yaptığımız işlemlerden sonra Yatırım Hesabı açtık. Mevcut adımları sağlayarak gümüş satın alacağız.

 1. Ana sayfanın sol tarafındaki menüden Hesaplarım / Yatırım Hesapları diyelim.

2. Açmış olduğumuz yatırım hesabımıza bir kere tıklıyoruz.

3. İşlemler bölümünden fon satın alma seçimini yapıyoruz.

4. Diğer kurumsal fonlar kategorisinin arama kısmına GÜMÜŞ yazıyoruz.

5. Gümüş almak istediğimiz finansmanı en baştaki kutucuğu işaretleyerek seçiyoruz. O zaman devam edelim.

6. Gümüş alacağımız banka hesabımızı seçiyoruz.

7. Bildirimi okuyup tamam diyoruz.

8. Alacağımız gümüş miktarını TL olarak giriyoruz. Sonra DEVAM diyoruz.

9. Açılan son sayfada diyelim ki soldaki bilgileri okudum ve ONAYLA diyerek işlemimizi ONAYLAYIN.

Tüm bu işlemlerden sonra Ziraat Bankası aracılığıyla bir gümüş fon alacaksınız. Ziraat Bankası gümüş fonunun nasıl alınacağını anlattık.

 • Ziraat Bankası komisyonsuz kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

Satın alınacak gümüş fonun değerinin ne kadar olduğunu nasıl öğrenebilirim?

Ziraat Bankası Gümüş Fonu Değeri Kaç? Nasıl Öğrenebiliriz?

Ziraat Bankası gümüş fonunun değeri nedir? Bunu nasıl öğrenebilirsin? Bunun cevabı sizi biraz şaşırtabilir ama kesinlikle öğrenemezsiniz. Nedenini merak etmek? Ziraat Bankası’nın gümüş fonu yok. Sadece Ziraat Bankası’nın bağlı kuruluşları aracılığıyla aracılık yapan gümüş fonları bulunmaktadır. Bağlı kuruluşların gümüş fonları ne kadardır? Bu fonların değerlerinin kaç lira olduğunu nasıl öğrenebileceğimizi merak ediyorsanız aşağıdaki linkleri ile sizler için girdik.

 • Ak portföy => https://tinyurl.com/e2y25tsx
 • Garanti portföy => https://tinyurl.com/2p986a4k
 • Mükafat portföy => https://tinyurl.com/r4w5mr6n
 • Yapı Kredi portföy => https://tinyurl.com/2cjdfbp5

Ziraat bankası gümüş (GUM) fonlarının isimlerini ve bu kredilere ait fonların güncel fiyatlarını ilgili linkten grafiksel olarak inceleyebilirsiniz.

Caner Şimşek

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *