Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2022 (Çözüldü)

Başka hiçbir yerde bulamayacağınız anahtarları ve bağlantı yöntemlerini araştırdık. Ziraat Bankası müşteri hizmetleri temsilcisi ile canlı yardım sayfası üzerinden görüşebileceğiniz sayfayı paylaşıyoruz.

Merhaba sevgili ziyaretçilerimiz. Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanmanın kimsenin bilmediği yolları sizin için araştırdık ve bulduk!

Bu alternatifler; arayarak, resmi sosyal medya hesabından mesaj göndererek ve müşteri temsilcisi ile sohbet ederek bağlanmak için. Ayrıca yazımızın sonunda müşteri desteği ile iletişime geçmeden yapabileceğiniz işlemler hakkında detaylı bilgiler bulunmaktadır.

Müşteri temsilcisi ile iletişime geçme adımları ile ilgili sorularınızı aşağıdaki bölümden bana sorabilirsiniz. Editörlerimiz kısa süre içinde sorularınızı yanıtlayacaktır.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Adımları Nelerdir?

Müşteri temsilcisi ile hemen iletişime geçmek için aşağıdaki tuşları yapabilirsiniz. Tuşlara bağlanmadan önce lütfen kişisel bilgilerinizi girerek ana menüye giriniz. Daha sonra aşağıdaki yollardan birini seçerek bağlanabilirsiniz.

 • Kart işlem menüsü: Kart işlem menüsüne girdikten sonra 1 ve ardından 0 tuşlarına basarak bağlanabilirsiniz.
 • Kart İşlemleri Menüsü: Kart İşlemleri menüsünden bağlanmanın bir başka yolu da menüye girdikten sonra 7’ye sonra 0’a basmaktır.
 • Banka İşlemleri: Müşteri temsilcisi ile iletişime geçmek için Banka İşlemleri menüsüne giriniz. Ardından 1’e ve ardından 0’a basın.
 • Banka İşlemleri: Bu menüye girdikten sonra 2’ye ve ardından 0’a basabilirsiniz.
 • Şifre işlemleri: Şifre işlemleri menüsüne girdikten sonra direkt olarak 0’a basarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Bu şekilde bağlanmak size zaman alıcı ve yorucu geliyorsa aşağıdaki hızlı ve zahmetsiz yöntemi denemenizi öneririm.

Ziraat Müşteri Temsilcisine Bağlanmanın En Kolay Yolu (Canlı Yardım)

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri ile doğrudan bağlantı kurmanın bir başka yolu da canlı yardım platformunda bir müşteri temsilcisi ile konuşmaktır. Birçok Ziraat Bankası müşterisi bu destekten habersizdir. Canlı yardım sisteminde çok uzun süre beklemenize gerek yok.

En önemli özelliği ise engelli bankacılık müşterilerine farklı çözümler sunmasıdır. Müşteri temsilcisi ile canlı sohbet yoluyla görüşmek için lütfen Ziraat Bankası Bankacılığı’na giriş yapınız. (Mobil bankacılıktan arama yapılamamaktadır.)

İnternet şubesine giriş yaptıktan sonra sol menünün en altına gidin ve ‘Canlı Cevap’ butonuna tıklayın. Aşağıdaki görselleri adım adım takip ederek canlı yardıma bağlanabilirsiniz.

‘Canlı Yanıt’ seçeneğine tıkladıktan sonra Tartışma Konusu seçim sayfasına gireceksiniz. ‘Teknik destek almak istiyorum’ seçeneğini seçin ve devam düğmesine basın. Yaklaşık 20-30 saniye sonra müşteri temsilcisi sohbete katılacak.

Önemli: İşitme engelli vatandaşlarımız için de bir seçenek oluşturulmuştur. Aşağıdaki ekran görüntüsünde kırmızı kutumuzdaki seçeneği aktif hale getirin ve yeşile ayarlayın. Ardından ‘Devam’ butonuna tıklayarak müşteri temsilcisi ile bağlantı kurabilirsiniz.

‘Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum!’ Eğer öyleyse, bu en hızlı ve en güvenli yoldur. Ziraat Bankası’nın resmi Twitter hesabı üzerinden hızlı bir şekilde yardım alabilirsiniz. Ziraat Destek Twitter hesabına giriş yapın ve mesaj ikonuna tıklayarak teknik destek alın.

Ziraat Bankası İletişim Numaraları 2022:

 • Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası: 444 00 00 – 0850 220 00 00
 • Ziraat POS müşteri hizmetleri numarası: 0850 202 35 00
 • Ziraat Emeklilik müşteri hizmetleri numarası: 0850 202 20 20
 • Ziraat Borsa müşteri hizmetleri: 0850 22 22 979
 • İtiraz, öneri, şikayet vb. taleplerinizi buradaki iletişim sayfasından iletebilirsiniz.
 • Bankanın diğer sosyal medya hesapları Ziraat Facebook ve Ziraat Instagram hesaplarıdır. (Takip ederek son gelişmeleri takip edebilirsiniz.)

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Sıkça Sorulanlar:

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası nedir?
Bankanın özel ve ticari müşterilerine yönelik müşteri hizmetleri telefon numaraları 444 00 00 ve 0850 220 00 00’dır.

Müşteri hizmetlerini aramak ücretli mi?
Arama ücreti, kullandığınız telefon hattı ücretinin dakikalarından düşülür. bir dakikan yoksa

Ziraat müşteri hizmetlerine neden bağlanamıyorum?
Verdiğimiz bağlantı alternatiflerini tek tek deneyerek yazıyoruz. Şu anda temsilci ile bağlantı kuramıyorsanız, bankanın işlem yoğunluğu ile karşılaşmış olabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerinden internet bankacılığı açabilir miyim?
İnternet bankacılığı şifre yenileme veya kurtarma işlemleri web sitesi üzerinden yapılabilmektedir. Yeni bir İnternet bankacılığı açmak istiyorsanız size en yakın Ziraat Bankası şubesine gitmeniz gerekmektedir.

Canlı yardım nedir?
Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine bağlanmadan site üzerinden alabileceğiniz teknik destek hizmetidir. Daha fazla ayrıntı için Canlı Yardım konumuzu okuyabilirsiniz.

Yurt dışından müşteri hizmetlerine bağlanabilir miyim?
Evet, yurt dışından bağlanmak istiyorsanız +90 850 220 00 00’ı arayarak yukarıdaki adımları uygulamanız gerekmektedir.

Müşteri hizmetleri aracılığıyla hangi işlemler yapılabilir?
Hemen hemen tüm bankacılık ve kart işlemlerinizi telefon bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz. Para transferi, OGS HGS işlemleri ve çok daha fazlası…

İlginizi Çekebilir:

Caner Şimşek

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.