Vakıfbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2022 (CANLI)

Bu sayfada Vakıfbank müşteri hizmetlerine doğrudan bağlantı; Canlı destek alma adımlarını canlı yardım sayfası ve sosyal medya hesapları üzerinden yayınladık.

Müşteri hizmetleri numarasını aramak uzun zaman alacaktır. Bu nedenle aşağıda listelediğimiz canlı yardım sayfasını veya sosyal medya yardım bölümünü kullanmanızı öneririz.

Önemli bilgi: Müşteri hizmetleri üzerinden yapacağınız tüm işlemleri İnternet şubesi üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. İnternet bankacılığınız yoksa Vakıfbank İnternet Bankacılığı açılış sayfasından hesap açma adımlarını inceleyebilirsiniz.

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

 • Yurtiçi aramalar için: 0850 222 0 724 veya 444 0 724
 • Uluslararası aramalar için: 0090 850 222 0 724

Vakıfbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2022 Adımları:

Vakıfbank müşteri temsilcisine doğrudan bağlanmak için artık numarayı çevirmeye gerek yok. Aşağıdaki videodan da görebileceğiniz gibi;

 • 444 0 724 numaralı müşteri hizmetlerini arıyoruz.
 • Aradığımız telefon numarasının banka hesabımızın kayıtlı olduğu telefon olduğundan emin olmamız gerekiyor.
 • Çevirmeden beklemeniz sonucunda sizi müşteri hizmetlerine bağlayacaktır.

İpucu: Aşağıdaki videodan da görebileceğiniz gibi, bir müşteri temsilcisine telefon bankası üzerinden bağlanmak oldukça problemli olacaktır. Aşağıda bahsettiğimiz canlı destek sistemini kullanmak yerine size daha fazla zaman kazandıracaktır.

Yararlı Sayfalar(Öneriler):

Vakıfbank Canlı Yardım İle Müşteri Temsilcisine Bağlanma Nedir?

 • Vakıfbank’ın resmi web sitesine erişin. vakifbank.com.tr)
 • Açılan sayfanın sağ alt kısmında ‘Canlı Destek’ bölümü ile karşılaşacaksınız.
 • Canlı Destek bölümüne tıklayarak açılan pencerede bankada kayıtlı olan kişisel verilerinizi giriniz.
 • Kişisel bilgilerinizi girin ve ‘Aramayı Başlat’ düğmesini tıklayın.
 • Ardından müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.
 • Aşağıdaki ekran görüntülerinde bağlantı adımları 3 adımda gösterilmiştir.

*Canlı yardım sayfasında banka şifrenizi paylaşmayın. Ayrıca, canlı destek yoluyla alabileceğiniz hizmet sayısı sınırlıdır. Vakıfbank müşterilerini doğrudan hizmetlerine bağlamanın bir diğer kolay yolu da sosyal medya hesapları üzerinden onlarla iletişime geçmektir. Sosyal medya destek hesaplarına aşağıdaki başlığımızdan ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Üzerinden Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Müşteri hizmetlerini arayarak veya web sitesinde gerçek zamanlı olarak destek talebi alma imkanınız yoksa, bunu deneyebilirsiniz. Ayrıca bankanın resmi sosyal medya hesapları üzerinden de teknik destek alabilirsiniz.

 • Twitter kullanıyorsanız VakıfBank destek sayfasına gidiniz.
 • Girdiğiniz profildeki mesaj simgesine tıklayın ve teknik destek almak istediğiniz mesajı gönderin.
 • Facebook üzerinden iletişime geçmek isterseniz buradan VakıfBank’ın Facebook adresine mesaj göndererek teknik destek alabilirsiniz.

Sosyal medya hesapları üzerinden alınan destekler sınırlı olacaktır. Sınırsız işlem ve destek almak için ilk etapta bahsettiğimiz müşteri hizmetlerini arayabilir veya internet bankacılığını kullanabilirsiniz.

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Sıkça Sorulanlar:

Vakıfbank müşteri hizmetlerine neden bağlanamıyorum?
Yukarıdaki bağlantı adımlarını uyguladığınız takdirde müşteri temsilcisine bağlanacaksınız. Kalabalık çağrı merkezi nedeniyle bekleme süresi birkaç dakika sürebilir. Beklemek istemiyorsanız canlı destek sistemini veya yukarıda bahsettiğimiz sosyal medya destek hesaplarını kullanmanızı öneririz.

Vakıfbank çağrı merkezi şifresi nasıl belirlenir?
0850 222 0 724 numaralı çağrı merkezini arayın. ‘Çağrı Merkezi şifremi almak istiyorum.’ Sesli cevaplama sistemi aracılığıyla. şifrenizi oluşturacağınız bölüme yönlendirileceksiniz. Vakıfbank internet bankacılığı üzerinden mobil uygulamaya giriş yaparak şifre oluşturmak için; Profilim Ayarları Güvenlik Ayarları Çağrı Merkezi Şifre Ayarı adımlarını takip edebilirsiniz. Şifre seti 6 haneli olmalıdır.

Vakıfbank müşteri hizmetlerinden hangi işlemler yapılabilir?
Kredi kartı işlemleri, hesap işlemleri, havale (EFT, Havale, FAST), şifre işlemleri, fatura ödemeleri, yatırım işlemleri, döviz işlemleri, internet teknik destek hizmetleri alabilirsiniz.

Vakıfbank müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek ücretli midir?
0850 222 0 724 numaralı çağrı merkezini aradığınızda tarifenizin dakikası ile ücretlendirilir. Sabit hattan ararsanız, yerel arama ücreti ödersiniz.

Yurt dışından müşteri hizmetlerine nasıl bağlanabilirim?
Yurt dışına çıkmanız durumunda yine 0850 222 0 724 numaralı bankaya kayıtlı telefonunuzdan arama yapabilirsiniz. Ancak yabancı bir numara ile arama yaparken 0090 0850 222 0 724’ü aramanız gerekmektedir.

Vakıfbank müşteri hizmetlerine direkt bağlantı için 2022 adımlarını sizlerle paylaştık. Teknik destek alma ve müşteri temsilcisine bağlanma ile ilgili sorularınızı aşağıdaki bölümden bize iletebilirsiniz.

Not: Bankacılık işlemlerinizi sadece Vakıfbank.com.tr veya Vakıfbank Mobil Bankacılık uygulamaları üzerinden gerçekleştiriniz. Banka ve kişisel bilgilerinizi asla internette paylaşmayın.

Caner Şimşek

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.