Türkçe Anasayfa Go to the English version of this site
 

Köln Beledeye Başkanı Johannes Bunk'tan Teşekkür Mektubu

"Sevgili Bay Tutal,
 
Planet Kültür grubunun İstanbul'daki başarısını Bayan Mehnert'ten memnuniyetle öğrenmiş bulunuyorum.Bu başarının özellikle sizin uygun bir yer bulmanız sayesinde olduğunu biliyorum. Bu yüzden yardımınız için minnettarlığımı ifade etmek isterim.

Belediyemiz için , Türkiye'deki kardeş şehrimizin sakinlerine sunmuş olduğumuz kültürel çabalarımızın, Köln şehri sakinlerinin azımsanmayacak bir kısmının önceki yerleşim yerleri olan İstanbul ile hala bağlantıda hissetmelerinden güç alan bir proje olan Planet Kultur gibi projelerin şehirlerimiz arasındaki ilişkiye güncel bir katkı olduğunu anlayan profesyonel partnerler bulması çok önemlidir. Planet Kultur projeleri bir bütün olarak ,  Köln dışında da profesyonel müzik, tiyatro ve dans üretmeye yönelen , genç insanların özel yetenek ve kişisel becerilerine saygı duyan bir gençlik kültürüne yeni bir çeşit bakışı temsil etmektedir. Bunun için Köln Belediyesi yurt dışındaki bu tarz projeleri destekler.

Umarım gösteriyi en iyiyi yapmaya çalışan gençlerle yaşanan bir deneyim olarak hatırlarsınız. Sizin gibi dostlarla heryerde evlerinde gibi hissederler ve şehrimiz buna minnettardır. Çok teşekkürler Bay Tutal !
 
Johannes Bunk
Köln Belediye Başkanı "

Duyurular

E-Posta Listesi

Servis Saatlerimiz
Logo: Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi.