Logo: Düşler Akademisi , Türkiye Vodafone Vakfı, UNDP, Devler Planlama Teşkilatı, Alternatif yaşam derneği, Beşiktaş Belediyesi, Ataşehir BelediyesiATÖLYELER


HABERLER
DUYURULAR SİB Cahit Berkay

Social Inclusion Band Sahnede...

SIB Rock'n'Coke ta sahne aldı...


 
E-BÜLTEN KAYIT
E-Posta:

Haberler
» Düşler Akademisi’nin festival kapsamnda ağırladığı bir diğer özel isimlerden biri de otizmli genç yetenek Buğra Çankır oldu.
Dünyada sadece 668 kişide görülen, Mozart ve J.S.Bach'ın da sahip olduğu doğadaki tüm sesleri nota diline deşifre edebilme yeteneğine sahip,sayılı müzik dehalarından biri olarak gösterilen 17 yaşındaki Buğra’nın sunduğu eşsiz piyano dinletisi müziğin engelsiz gücünü bir kez daha ortaya koydu.
» Düşler Akademisi 12-17 Eylül Tarihleri arasında Ayvalık Engelliler Festivali’ne katıldı.
Düşler Akademisi’nin düzenleme komitesinde yer aldığı, Balıkesir'in Ayvalık Kaymakamlığı, Ayvalık Belediye Başkanlığı, Türkiye Sakatlar Konfederasyonu ve Zihinsel Özürlüler Federasyonu işbirliği ile düzenlenen 19.Ayvalık Engelliler Şenliği 12-17 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirildi. düzenlenen AYDER tüm projeleriyle farklı aktivite mekânlarında ve açık hava sahnelerinde gerçekleştirdiği çok sayıda konser, etkinlik ve performanslarıyla bir hafta boyunca festival coşkusu yaşattı. Dj Matto
» AYDER’in yeni projelerinden Best Buddies de festivale renk katan gruplar arasındaydı.
Uluslar arası bir sivil toplum girişiminin öncüsü olan Best Buddies , gönüllüleri ve buddyleri katılımı ile temsil edildi. Toplumdaki zihinsel ve gelişim engelli bireyleri oldukları gibi kabul etme ve kabul görme amacını güden program bilgilendirme ve networking çalışmalarıyla festivalin önemli isimlerinden biri oldu.
» 10-14 Ekim tarihleri arasında Akademiye katılım-öğrenci kayıtlarımız başlayacaktır.
Ayın Katılımcısı
duslerakademisi.org bir Alternatif Yaşam Derneği projesidir.
ayder.org..tr | socialinclusionband.org | alternativecamp.org | bestbuddiesturkey.org

Kullanım Şartları
Ayder - Alternatif Yaşam Derneği Alternatif Kamp Düşler AKademisi Best Buddies Türkiye