|

Kesin Onaylı Kredi Kartı Veren Bankalar 2022 (Çözümler)

Accountpara.com editörleri olarak en basit ve kesinlikle onaylı kredi kartı alabileceğiniz bankaları araştırdık. Gerekli şartlar sağlandığı takdirde onaylı kredi kartlarına hemen sahip olabilirsiniz. İşte tüm detaylar…

Kolay ve Kesin Onaylı Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

 • Kredi Kartı Bonus Garantisi
 • TEB Bonus Kredi Kartı
 • Yapı Kredi World kredi kartı
 • Akbank Axess kredi kartı
 • İş bankası maksimum kredi kartı
 • QNB Finansbank Cardfinans kredi kartı

Yukarıda sıraladığımız bankalar internet üzerinden anında kredi kartı vermektedir. Ancak bu, tamamen onaylanmış bir kredi kartı alabileceğiniz anlamına gelmez. Tam onaylı kredi kartı alabilmek için belirli şartların yerine getirilmesi gerekmektedir. Kalıcı onaylı kredi kartı alma adımlarını sizler için aşağıdaki başlıklarda detaylıca inceledik.

Kredi Notunuz Düşükse Bu Seçeneği Değerlendirin!

Kalıcı onaylı kredi kartı almanın en garantili yolu güvenli kredi kartı başvurusunda bulunmaktır. Güvenli bir kredi kartı satın aldığınızda kredi puanınızın pek bir önemi yoktur.

Teminatlı kredi kartı, vadesiz banka hesabınıza yatırdığınız teminat karşılığında banka tarafından size verilen bir kredi kartıdır. Örneğin, A bankasına gittiğinizi ve güvenli bir kredi kartına sahip olmak istediğinizi varsayalım. Banka A ile 1.000 TL bloke ederek kredi kartınıza anında sahip olabilirsiniz.

Yatırdığınız tutarın ortalama %80’i (bankaya bağlı olarak) limitli bir kart alın. Bu sayede kredi kartı satın alarak ve harcamalarınızı düzenli olarak ödeyerek kredi puanınızı yükseltebilirsiniz. Detaylar için Güvenli Kredi Kartı bölümünden bilgi alabilirsiniz.

Öğrenciler Kesin Onaylı Kredi Kartı Alabilir Mi?

Bankalar, öğrencilere belirli bir limite kadar kredi kartı hizmeti verebilmektedir. Bankalar genellikle 4 yaşındaki fakülte öğrencilerine SMS ile başvurulabilen kredi kartları vermektedir.

Öğrenci kredi kartları genellikle gelir tablosu gerektirmez. Bu, kartın onaylanmasını kolaylaştırır. Peki hangi bankalar öğrencilere kesin onaylı kredi kartı veriyor?

 1. Akbank: Axess Kampüs modu
 2. Vakıfbank: Beğeni Kartı
 3. Denizbank: Bonus D-Ücreti
 4. BBVA Garantörleri: Bonus Genç
 5. Yapı Kredi: Oyun kartları
 6. TEB: Bonus ÜniversiteTEB
 7. İş Bankası: Maksimum Genç
 8. Banca Ziraat: BankKart Genç
 9. Enpara kredi kartı
 10. HSBC: Kampüs

Öğrenci kredi kartları, kesin olarak onaylanmasının yanı sıra belirli koşullar da gerektirir. Öncelikle üniversitelerin dört yıllık fakültelerinde okumak ve belli bir yaşın altında olmak gerekiyor. Yaş gereksinimleri bankadan bankaya değişebilir.

Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu bölümünden tüm kartları inceleyebilir ve SMS ile başvuru yapabilirsiniz.

SMS ile Kredi Kartı Başvurusu Yapılan Bankalar Hangileri?

Ayrıca SMS ile başvuru yaparak anında onaylı kredi kartı alabilirsiniz. Tabi bunun için aşağıdaki başlıkta belirtilen şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. İşte SMS ile başvuru yapılan kredi kartları.

 • Şeker Bank (Bonus): Şeker Bank’ın Bonus özellikli kredi kartını SMS ile talep edebilirsiniz. BONUS yazıp bir boşluk bırakarak TC Kimlik numaranızı yazarak 1953’e mesaj gönderebilirsiniz.
 • QNB Finansbank (CardFinans): QNB Finansbank’ın avantajlı kredi kartına başvurmak için TC Kimlik Numaranızı yazıp 2273’e mesaj atmanız yeterli.
 • İş Bankası (azami kart): MAKSİMUM boş TC Kimlik No boş Doğum tarihi (gün/ay/yıl) yazıp 4402’ye mesaj göndererek kart başvurusunda bulunabilirsiniz.
 • Yapı Kredi (Dünya): DÜNYA boş TCKN boş Doğum tarihinizi (gün/ay/yıl) girerek 4421’e mesaj gönderebilirsiniz.
 • Türkiye Finans (Mutlu Bonus): “MUTLU” alan “T.C. ‘Kimlik No’ yazıp 2442’ye SMS göndererek başvuru yapabilirsiniz.
 • Denizbank (Bonus): T.C. Mesajlar bölümündeki KKART alanı Alan ID numarasını YYYY / AA / GG (doğum tarihiniz) yazarak 3280’e SMS gönderebilirsiniz.

Kredi Kartı Onayı Almak İçin Aranan Şartlar Nelerdir?

 • Kredi alabilmek için öncelikle en az 18 yaşında olmanız gerekmektedir.
 • Kredi notunuzun yeterli seviyelerde olması gerekmektedir. (bkz. Düşük Kredi Derecelendirme Kredisi)
 • Bu belgelenebilir bir aylık gelirdir ve bu gelirin bankaya bildirilmesi gerekir.
 • Yüksek limitli kredi kartı başvurularında genellikle gelir belgesi istenmektedir.
 • Bankanın gelir beyanının mümkün olmaması durumunda alınabilecek kartın üst limitinin 2.000 TL olacağı belirtildi.

Kesin onaylı kredi kartı veren bankalarla ilgili sorularınızı aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Editörlerimiz en kısa sürede cevap verecektir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Sayfalar:

Caner Şimşek

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.