2022 Yılında Alabileceğiniz En İyi Akıllı Çocuk Saati Hangisi?

Saat denilince akla sadece zamanı gösteren bir cihaz gelir. Ancak, durum böyle değil! Çocuklar için akıllı saatlerin teknolojinin son harikaları arasında yer aldığını söyleyebiliriz. Tüm dünyada güvenliğin azalması ve tehlikelerin artması nedeniyle ebeveynlerin çocukları için endişelenmesi kaçınılmazdır. Akıllı saatler ise çocuğunuzu an be an takip etmenize ve çocuğunuzla istediğiniz zaman hem sesli hem de görüntülü iletişim kurmanıza olanak tanır. ‘Çocuk takip saatleri’ olarak da adlandırılan bu cihazlarla kendinizi daha rahat ve çocuğunuzu güvende tutabilirsiniz. Bir saatten daha fazlası olan bu akıllı cihazlar, arkadaş olmanın yanı sıra bebeğinizin şıklığına da şıklık katar.

Çocuk Akıllı Saati Nedir?

Çocuğunuzun attığı her adımdan haberdar olmak istiyorsanız ona bir akıllı saat verebilirsiniz. Çocuklar için akıllı saat; Kendinize nerede olduğunu, ne yaptığını sorduğunuzda çocuğunuzu takip etmenizi sağlar. Bu cihazlar, özellikle yaşı telefonu kullanmaya pek uygun olmayan küçük çocuklar için mükemmeldir. Çocuk akıllı saatleri GPS ile donatılmıştır, böylece çocuğunuzun yerini anında öğrenebilirsiniz. Çocuğunuza akıllı saat satın aldığınızda telefonunuza indirdiğiniz uyumlu bir program ile takip edebilirsiniz. Bu saatlerin en önemli özelliklerinden biri de çocuğunuzun haberi olmadan takip edebilmenizdir. Uygulama üzerinden multimedya dinleme veya fotoğraf kaydı elde edebilirsiniz. Bu saatler aynı zamanda çok daha ileri teknoloji ile donatılmıştır.

Nel contenuto di alcuni orologi intelligenti per bambini;

Bazı çocuk akıllı saatlerinin içeriğinde;

 • hesap makinesi
 • pedometre
 • farklı ekran temaları
 • müzik kütüphanesi
 • sosyal medya platformları
 • hava Durumu tahmini
 • alarm
 • özçekim modu
 • tercüme etmek
 • yabancı dil veya matematik öğreten oyunlar
 • El feneri

Bu nedenle, çocuğunuz işlevsel bir saate sahip olacaktır. Bu, çocuğunuzu akıllı saati kullanmaya teşvik edecektir. Siz çocuğunuzu takip ederken, o da eğlencenin tadını çıkarabilir.

Çocuk akıllı Saati Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir

Akıllı çocuk saati alırken dikkat edilmesi gereken bazı detaylar vardır. Çünkü akıllı saatlerin her biri farklı özellik ve detaylarla ön plana çıkıyor. Bu nedenle çocuğunuza akıllı saat satın almadan önce sahip olduğu özellikleri dikkatlice araştırmalı ve ihtiyaçlarınızı karşıladığından emin olmalısınız.

GPS özelliği

GPS işlevi aslında bir akıllı saatin olmazsa olmaz özelliklerinden biridir. Çünkü GPS sayesinde çocuğunuzu harita üzerinde görebilir ve nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Çocuğunuzun bulunduğu yer hakkında bilgi alabilmeniz onların güvenliği için çok önemlidir.

Ayak izi özelliği

Ayak İzi özelliği, çocuğunuzun 30 gün öncesine kadar bulunduğu yerleri listelemenizi sağlar. Ayrıca, liste tarih ve saat ayrıntılarını içerir.

Yaşına uygun olması

Akıllı saatlerin özellikleri her yaşa uygun olmayabilir. 5 yaşından itibaren kullanıma uygun akıllı saatler olduğu gibi 9 yaşından itibaren kullanıma uygun modeller de bulunmaktadır.

Arama özelliği

Akıllı saat, çocuğunuzla iletişim kurmanıza izin vermelidir. Bu nedenle cihazda en azından sesli arama fonksiyonunun bulunması önemlidir. Ancak görüntülü görüşmeye izin veren akıllı saatler de var. Bazı modellerde arama işlevi yoktur. Bu cihazlar üzerinden sadece sesli mesaj yoluyla iletişim kurabilirsiniz.

SOS (acil yardım) özelliği

Çocuğunuz için tehlikeli bir durum ortaya çıktığında, saatin üzerindeki SOS butonunu kullanarak uygulama üzerinden sizi uyarabilir. Genellikle saat, SOS düğmesine 3 saniye basıldığında sizi arar veya bir uyarı mesajı gönderir. Cevap vermezseniz telefon rehberinde kayıtlı numaralar tek tek aranır. Çocuğunuza akıllı saat satın aldıktan sonra hangi durumlarda SOS butonuna basması gerektiğini detaylı bir şekilde açıklamanız yeterli olacaktır.

Su geçirmezlik

Çocuklar eşyaları konusunda yetişkinlere göre biraz daha dikkatsiz olabilirler. Yağmurda veya ellerini yıkarken saatlerinden su sızdırmaları mümkün olabilir. Ancak su geçirmez veya hiç su geçirmez olmayan bir saat tercih ederseniz, çocuğunuz bu saati uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanacaktır.

Kamera

Bir akıllı saatte kamera işlevine sahip olmak faydalıdır. Çünkü kameralı akıllı saatler, ebeveynin uzaktan fotoğraf çekmesine, video sohbet etmesine veya fotoğraf çekmesine izin verebilir. Bebeğiniz boş zamanlarında da fotoğraf çekebilir. Çekilen bu fotoğraflar ebeveyn tarafından kullanılan uygulamanın galerisine kaydedilecektir.

Elektronik çit

Çocuğunuz okulda, anaokulunda, spor yaparken veya arkadaşlarıyla aktivite yaparken elektronik çit işlevini kullanabilirsiniz. Bu nedenle çocuğunuzun bu güvenli alanı terk etmesi durumunda uygulamaya bir uyarı bildirimi gönderilecektir.

Ders modu

Ders modu sayesinde çocuğunuz okuldayken cihaz çalışmayacak ve çocuğun dikkati dağılmayacaktır. Ders saatlerinde çocuğunuzun saatini uzaktan bu moda ayarlayabilir, derslerine dikkat etmesini sağlayabilirsiniz.

Titreşim

Titreşim işlevi de son derece önemlidir. Bazı akıllı saatlerde bu özellik bulunurken, diğerleri ne yazık ki yoktur. Titreşim fonksiyonlu akıllı saatler, sessizliğin hakim olduğu mekanlarda gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

pil

Akıllı saatin pil kapasitesinin iyi seviyede olması çok önemli. 400 - 500 mAh, bir akıllı saat için yeterli pil kapasitesi anlamına gelir.

Emniyet

Akıllı saatlerden bazıları güvenlik açısından çok iyi donanımlı olacak şekilde tasarlanmıştır. Örneğin; Çocuğunuz saati bileğinden çıkardığında haberdar olmak istiyorsanız bu özelliğe sahip bir cihaz seçebilirsiniz. Bir de başkası tarafından kullanılamayanlar var. FACE ID fonksiyonu sayesinde cihazı sadece çocuğunuzun yüzünde tanımlayabilirsiniz. Bu nedenle, başka biri tarafından kullanmaya çalıştığınızda bilgilendirileceksiniz.

Tasarım

Akıllı saatlerin tasarımları da birbirinden farklıdır. Son derece sade modeller olduğu gibi tırtıklı ve karışık renk detayları olan modeller de bulunmaktadır. Bebeğinizin zevkini ve rahatlığını çeken bir ürün seçmeniz faydalı olacaktır. Ayrıca rahat bir kayış ve dayanıklı cam bir akıllı saatin olmazsa olmazları arasında yer alıyor.

En İyi Akıllı Çocuk Saati Tavsiyeleri

Çocuğunuza akıllı saat almak istiyorsanız karşınıza çıkan ürünler arasından doğru seçimi yapmanız gerekecek. Ama merak etmeyin! Sizler için derlediğimiz çocuk akıllı saat ürünleri arasında kesinlikle beklentilerinizi karşılayacak bir model olduğuna eminiz. Dilerseniz ürünler üzerine yazdığımız incelemelere göz atabilir ya da akıllı saatlere pratik bir şekilde ulaşarak satın alma kolaylığına ulaşabilirsiniz.

TCL MT40X Movetime Family Watch 4G Akıllı Çocuk Saati

Fiyatına Bak
Artıları
 • SMS ve sesli mesajlaşma
 • Görüntülü arama
 • Pedometre
 • Hava Durumu tahmini
 • sınıf modu
 • uyanır
 • güçlü pil
 • hassas konumlandırma
 • Su geçirmez
Eksileri
 • Fiyat

TCL MT40X Movetime Aile Saati 4G Akıllı Çocuk Saati, kare tasarımı, geniş 1,3 inç renkli ekranı ile dikkat çekiyor. Bu suya dayanıklı cihaz, değiştirilebilir bir yüze ve kayışa sahiptir. TCL MT40X Movetime Aile Saati 4G Akıllı Çocuk Saati, dahili 0,3 MP kamerası sayesinde görüntülü görüşme imkanı sunan bir cihazdır. Çocuğunuzun nerede olduğunu ve ne yaptığını takip etmenizi sağlayan bu saat, hassas konum belirleme fonksiyonu ile donatılmıştır. Bu saat, güvenli bir alan oluşturmanıza ve çocuğunuz bu alandan ayrıldığında bildirim almanıza olanak tanır. Ayrıca adımsayar fonksiyonu sayesinde çocuğunuzun kaç adım attığını takip etmenizi sağlar. Bu şekilde yakılan kalori miktarını ve mesafeyi ölçebilirsiniz.

Mavi ve pembe olmak üzere iki renk seçeneğine sahip olan bu akıllı saat dokunmatik olarak çalışıyor. Dijital kadran ve silikon kayışa sahip TCL MT40X Movetime Family Watch 4G Akıllı Çocuk Saati aynı zamanda kronometre işlevine de sahip. Çift çekirdek ve 600 mAh pil ile güçlü bir teknolojik donanıma sahiptir. TCL MT40X Movetime Aile Saati 4G Akıllı Çocuk Saati ile SMS ve sesli mesaj gönderebilirsiniz. Çocuğunuzun sosyalleşmesine de katkı sağlayan bu akıllı saat sayesinde farklı spor aktivitelerini listeleyebilirsiniz.

Çocuğunuzun geçmiş konumlarını takip edebileceğiniz bu akıllı saat, konum belirleme konusunda da oldukça hassas. TCL MT40X Movetime Aile Saati 4G Akıllı Çocuk Saati, kendini otomatik ve manuel olarak konumlandırabilir. Nano sim teknolojisi ile çalışan bu akıllı saat, wifi ve bluetooth bağlantı özelliklerine sahiptir. Çalar saat, sınıf modu, hava durumu gibi özellikler cihazın avantajları arasında yer alıyor. Çocuğun acil bir durumda ailesini uyarabilmesi için bir SOS düğmesi de vardır.

Kullanan kişilerin yorumlarına baktığımızda saatin ekran çözünürlüğünün oldukça beğenildiğini fark ettik. Konum bilgisine duyarlı olan bu saatin şarjı 1, 1,5 gün sürebiliyor. Görüşme sırasındaki ses kalitesi, kullanıcılar tarafından beğenilen bir özelliktir. Görüntü kalitesi de oldukça iyi. TCL MT40X Movetime Aile Saati 4G Akıllı Çocuk Saati, hafifliği sayesinde kullanımı kolay, SOS uyarısı sırasında çevredeki ortamın fotoğrafını çeker. Malzemenin dayanıklılığı ve verdiği güvenlik hissi, saat kullanıcıları tarafından beğenilen özellikler arasındadır. Kalite konusunda ön planda olan bu akıllı saat, fiyat açısından biraz pahalı olsa da elinden gelenin en iyisini vermeyi başarıyor.

Smartbell Q500/2020 Sim Kartlı Akıllı Çocuk Saati

Fiyatına Bak
Artıları
 • ucuz
 • Telesekreter ve arama fonksiyonları
 • Bu bir matematik oyunudur
 • Pedometre
 • alarm
 • ders modu
 • Medyayı dinlemek
Eksileri
 • HAYIR

Smartbell Q500 / 2020 sim kartlı çocuklar için akıllı saat, çocuğunuzun nerede olduğunu an be an takip edebilmeniz için oluşturulmuş bir cihazdır. Bu akıllı saat, telesekreter veya arama fonksiyonları sayesinde çocuğunuzla istediğiniz zaman iletişim kurmanıza olanak tanır. Zarif bir gövde tasarımına sahip olan akıllı saat, estetik bir görünüme sahip. Alarm fonksiyonlu bu akıllı saat, çocuğunuzun uyku saatlerine göre ayarlanabilmektedir. Smartbell Q500 / 2020 SIM kartlı Akıllı Çocuk Saati su geçirmez bir işleve sahiptir. Bu, uzun süreli kullanım sağlar.

Cihazın adım sayar özelliği ile çocuğunuzun kaç adım attığını takip edebilirsiniz. GPS teknolojisi ile donatılmış bu akıllı saat başarılı bir konum takip cihazıdır. Smartbell Q500 / 2020 Sim Kartlı Akıllı Çocuk Saati aynı zamanda ders modu işlevine de sahiptir. Ayrıca çocuğun bulunduğu ortamı dinlemenizi sağlar ve uzaktan dinleme fonksiyonu sayesinde ortam sesleri size ulaşır. Çocuğunuzun daha önce bulunduğu yerleri listelemenizi sağlayan Smartbell Q500 / 2020 Sim Kartlı Akıllı Çocuk Saati, güvenli alandan ayrıldığında sizi uyarır.

Bu akıllı saatin hafızasına 10 numara kaydedilebilir ve kayıtlı olmayan numaralar dışında herhangi bir numara aranamaz ve farklı numaralar aranamaz. Cihazın şarj seviyesi düştüğünde uyarı verir. İçerdiği oyunlar sayesinde çocuğunuz matematik becerilerini de geliştirebilir. Smartbell Q500 / 2020 SIM Kartlı Çocuk Akıllı Saat, iki yönlü arama işlevi sunan SIM kartı destekler. 1.44 inç renkli ekranı sayesinde kolay ve eğlenceli bir kullanım sunar. Smartbell Q500 / 2020 Sim Card çocuk akıllı saati sayesinde ortamdaki sesleri ve görüntüleri çocuğunuzun haberi olmadan izleyebilirsiniz. Cihaz, tam şarjlı bir şarjla 36 saate kadar çalışabilir. Nano SIM kart ile uyumlu bu akıllı saat, gelişmiş alarm fonksiyonuna sahiptir.

Kullanan kişilerin yorumlarına baktığımızda parasının karşılığını veren bir ürün olduğunu gördük. Uygun fiyatına rağmen ihtiyaca cevap veren kullanışlı bir ürün olan Smartbell Q500/2020 Sim Kartlı çocuk saati konum bildirmede, sesli aramalarda ve mesaj göndermede oldukça başarılıdır.

Elari 4GR Akıllı Çocuk Saati

Fiyatına Bak
Artıları
 • Görüntülü arama (4G hızı)
 • Alarm, çoklu temalar ve arayüz seçenekleri
 • SOS var
 • fotoğraf çek
 • Su geçirmez
 • sınıf modu
 • Oyunlar
Eksileri
 • HAYIR

L’orologio Elari 4GR Smart Kids attira l’attenzione con il suo design rotondo ed elegante del display. Con il suo cinturino in silicone resistente, offre un uso comodo e leggero sui polsi dei bambini. Il design seghettato sul cinturino aggiunge un’eleganza distinta all’orologio. Elari 4GR Smart Kids Watch, che ha un hardware potente, è supportato dal sistema operativo Android.

Grazie a questo smartwatch, che ha una funzione di videochiamata, tuo figlio può anche ascoltare musica e utilizzare un assistente vocale. Il touchscreen vivido e luminoso offre un uso pratico. Le interfacce del tema e dell’orologio possono essere modificate praticamente durante l’uso. Il tuo bambino può avere uno schermo colorato utilizzando sfondi stagionali. Elari 4GR Smart Kids Watch, resistente all’acqua, è certificato IP67.

Questo orologio intelligente ha più giochi nella sua memoria. Questi giochi consentono anche a tuo figlio di divertirsi quando è annoiato. Con l’Elari 4GR Smart Kids Watch, che ha la funzione di scattare foto, tuo figlio può condividere le foto che scatta con te o con i suoi amici. Questo orologio intelligente ha la capacità di essere controllato a distanza dai genitori. Il dispositivo consente alla famiglia di monitorare la posizione e i movimenti dei bambini. Grazie alla modalità aula, tuo figlio non sarà distratto mentre è in classe e tutte le notifiche saranno disabilitate ad eccezione del pulsante SOS. Elari 4GR Smart Kids Watch, che ha una funzione di rilevamento dell’area sicura, ti avverte se tuo figlio esce dall’area che hai impostato. Questo orologio intelligente, che ha anche la funzione di impostare una sveglia, aiuta il tuo bambino in problemi come il risveglio dal sonno.

Poiché la funzione di videochiamata del dispositivo è a velocità 4G, fornisce una comunicazione di qualità. Inoltre, la sua fotocamera da 4 mp fornisce un’immagine chiara e vivida. Grazie alla musica nella memoria interna, tuo figlio può ascoltare la musica con un auricolare bluetooth quando vuole. Elari 4GR Smart Kids Watch ha un touch screen da 1,3 pollici e 4 GB di memoria. Dotato di un sistema di posizionamento globale GPS, questo orologio intelligente ha molto successo nel tracciare la posizione.

Quando abbiamo esaminato i commenti degli utenti, abbiamo visto che soprattutto i suoi temi colorati e la funzione di ascolto della musica erano molto popolari. Sebbene il suo prezzo sia un po’ alto, il fatto che esegua funzioni di video e chiamata vocale in alta qualità e sia funzionale indica che il prodotto è molto popolare.

Kallow Z10 Sim Kart Özellikli Akıllı Çocuk Takip Saati

Fiyatına Bak
Artıları
 • Çevresel dinleme işlevi
 • alarm
 • s.o.s.
 • Uygulama üzerinden kalp gönderme
Eksileri
 • GPS ile konum takibi yok
 • Konumlandırmada çok fazla sapma

Kallow Z10 Akıllı Çocuk Takip Sim kartlı saat; Kırmızı, mor ve yeşil renk seçenekleri mevcuttur. Bebeğinizi uzaktayken takip etmek ve güvenliğini göz önünde bulundurmak için tasarlanmış bir cihazdır. Uzaktan dinleme özelliği ile çevrenizdeki sesleri çocuğunuzun haberi olmadan duymanızı sağlar. Kallow Z10 Sim Kartlı Akıllı Çocuk Takip Saati ayrıca alarm fonksiyonuna sahiptir. Uzaktan kamera sistemi, çocuğunuzun çevresini görsel olarak izlemenizi sağlar. Kallow Z10 Sim Kartlı Akıllı Çocuk Takip Saati, çocuğunuzu harita üzerinde görmenizi sağlar. Uygulama üzerinden kalp gönderme özelliği, çocuğunuzu motive etmek için tasarlanmış bir özelliktir.

SIM kartlı Kallow Z10 Akıllı Çocuk Takip Saatine en fazla 10 kişi ekleyebilirsiniz. Çocuğunuz bu numaralar dışında başka numaralarla iletişime geçemez. SOS butonuna basıldığında çocuğunuzun konumu direkt olarak telefonunuza mesaj olarak gönderilir. Kallow Z10 Akıllı Çocuk Takip SIM kartlı saatin şarjı azaldığında uyarı geliyor. Saat, indirilene kadar yalnızca uzak uygulama ile ebeveyn tarafından kapatılabilir.

Kullanıcıların yorumlarına bakıldığında ürünün genel olarak beğenildiğini söylemek mümkün. Görüntülü arama özelliği olmamasına rağmen Kallow Z10 SIM Kartlı Akıllı Çocuk Takip Saati anlık fotoğraf gönderebiliyor. Bu, ebeveynler tarafından takdir edilen bir özelliktir. Uygun fiyatıyla ön plana çıkan bu akıllı saat, global bir konumlandırma sistemi ile donatıldığı için yeterli görülen bir ürün.

Bilicra Vision Akıllı Çocuk Saati

Fiyatına Bak
Artıları
 • Makul fiyat
 • s.o.s.
 • Ön kamera ile fotoğraf çekebilme
 • Hassas konumlandırma işlevi
 • Sesli mesaj gönderme
 • Su direnci
Eksileri
 • Ekran çözünürlüğü düşük

Bilicra Vision akıllı çocuk saati siyah rengi ve kumaş kayışı ile dikkat çekiyor. Sade ve zarif bir tasarıma sahip olan bu cihaz, sportif bir tarza sahiptir. Çocuğunuzun konumunu takip etmenizi sağlayan bu akıllı saat, hassas konumlandırmaya sahiptir. Bilicra Vision Akıllı Çocuk Saati ile ön kamerası sayesinde fotoğraf çekebilirsiniz. Adım sayar özelliği de bulunan bu akıllı saat ile çocuğunuzun gün içinde kaç adım attığını takip edebilirsiniz. Sesli mesajlaşma özelliği sayesinde çocuğunuzla her an iletişim kurabilirsiniz. Çocuklar için Bilicra Vision Akıllı Saat suya dayanıklıdır. Tehlikeli bir durumda çocuğunuz acil SOS fonksiyonu ile sizi uyarabilir. Bilicra Vision Kids Akıllı Saat ayrıca bir alarm işlevine sahiptir. Tam şarj olduğunda, şarjı 1,5 gün sürer.

Kullanan kişilerin yorumlarına bakıldığında Bilicra Vision Akıllı Çocuk Saati pratik kullanımıyla beğeni topluyor. Bilezik gibi kolay takılıp çıkarılabilen kayışa sahip olan bu akıllı saatin ekran çözünürlüğü biraz düşük. Ortalama bir fiyata sahip olan Bilicra Vision Akıllı Çocuk Saati, genel olarak kullanıcılar tarafından beğenilen bir üründür.

Onkatech Q500S/2021 Akıllı Çocuk Takip Saati

Fiyatına Bak
Artıları
 • Küresel konumlandırma
 • SOS, elektronik çit
 • Ayak izi işlevi
 • Düşük şarj uyarısı
 • ders modu
 • Ortam sesini dinlemek
 • eğlenceli matematik oyunu
Eksileri
 • Konum bilgisinde sapma

Onkatech Q500S / 2021 Akıllı Çocuk Takip Saati pembe ve mavi renk seçenekleri bulunan bir cihazdır. Saat kayışı kısımlarında siyah renk detayları bulunmaktadır. Uzaktan dinleme fonksiyonu sayesinde bebeğinizin bulunduğu ortamın seslerini duyabilirsiniz. Global konumlandırma özelliği sayesinde çocuğunuzun konumunu harita üzerinde anında takip edebilirsiniz. Akıllı saatin kamera işlevi ortamdaki görüntüleri izlemenizi sağlar.

Cihazdaki eğlenceli matematik oyunu sayesinde çocuğunuz öğrenirken eğlenebilir. Çocuk okuldayken, ders sırasında dikkati dağılmaması için cihaz ders moduna geçirilebilir. Onkatech Q500S / 2021 Akıllı Çocuk Takip Saati, alarm sistemi sayesinde çocuğunuzun uyanmasına veya çeşitli aktiviteleri zamanında yapmasına yardımcı olur.

Akıllı saate en fazla 10 kişi kaydedilebilir ve çocuk sadece bu numaralarla iletişim kurabilir. Çocuğunuzun size ihtiyacı olduğunda SOS acil arama fonksiyonu sayesinde anında uyarı mesajı alırsınız. Elektronik çit özelliği ile çocuğunuz sizin belirlediğiniz bir alandan ayrıldığında da telefonunuza uyarı gelecektir. Bu sayede çocuğunuzun görevinden ayrılıp ayrılmadığını takip edebilirsiniz. Ayak İzi özelliği, çocuğunuzun 30 gün boyunca gittiği yerleri geriye dönük olarak listelemenizi sağlar. Onkatech Q500S / 2021 Akıllı Çocuk Takip Saati şarjı azaldığında mesaj ile uyarı verir. Pil seviyesi düşük olmadıkça çocuk tarafından kapatılamayan bu cihaz, sadece ebeveyn tarafından uygulama üzerinden kapatılabilmektedir.

Kullanıcı yorumlarına baktığımızda fiyat açısından uygun olan Onkatech Q500S / 2021 Akıllı Çocuk Takip Saati, performans açısından ortalama bir ürün. Ortam sesini duyma ve fotoğraf çekme özelliği beğeni toplarken, cihaz konum bilgisinde yaklaşık 500 metre sapma yapabiliyor.

Piranha 9925 Gps Takip-Sos Akıllı Çocuk Saati

Fiyatına Bak
Artıları
 • Design semplice ed elegante
 • SOS, avviso di uscita del braccio dell’orologio
 • Impermeabile
 • Chiamata vocale
Eksileri
 • no

Piranha 9925 Gps Tracking-Sos Çocuklar İçin Akıllı Saat Turuncu, Siyah ve Mavi renk seçenekleriyle sunuluyor. Yumuşak detaylarıyla dikkat çeken bu akıllı saat, hafif ve sportif bir tasarıma sahip. Çocuğunuzun konumunu takip etmenizi sağlayan bu cihaz, şarj edildikten sonra 36 saate kadar kullanılabiliyor. 1,22 inç dokunmatik led ekranı sayesinde pratik kullanım sunan Piranha 9925 Gps Tracking-Sos Akıllı Çocuk Saati şık bir tasarıma sahiptir. Cihaz adres defterine en fazla 15 numara kaydedebilirsiniz.

Bu akıllı saat ile çocuğunuzun konumunu tespit edebilirsiniz. Uzaktan kapatılabilen Piranha 9925 Gps Takip-Sos Akıllı Çocuk Saati bir çocuk tarafından kapatılamaz. Acil bir durumda çocuk SOS düğmesine basarsa konum uyarısı ve sesli mesaj alırsınız. Saat çocuğun kolundan kaldırıldığında da bir uyarı mesajı tetiklenir.

Piranha 9925 Gps Tracking-Sos Akıllı Çocuk Saati su geçirmez özelliği sayesinde daha güvenli ve uzun ömürlü kullanım sunar. Bu cihazda kamera olmadığı için görüntülü konuşma, çevre fotoğrafı çekme gibi durumlar söz konusu değildir. Saat çocuğunuzun bileğinden çıkarsa bir uyarı alırsınız. Bu akıllı saat iki yönlü konuşma işlevine sahiptir.

Kullanan kişilerin yorumlarına baktığımızda bu cihazın ortalamanın üzerine çıkmayı başardığını gördük. Özellikle fiyat açısından ekonomik olan Piranha 9925 Gps Takip-Sos Akıllı Çocuk Saati, özellikleri ile de kullananların beğenisini kazanıyor.

Twox Gps ve Telefon Özellikli Akıllı Çocuk Takip Saati

Fiyatına Bak
Artıları
 • Anında konum takibi
 • Bir multimedya resmi çekin
 • Sesli arama
 • SOS, elektronik çit
 • Ortam sesini dinlemek
 • Ayak izi takibi
Eksileri
 • HAYIR

GPS ve telefon fonksiyonlu Twox Akıllı Çocuk Takip Saati siyah, mavi ve pembe renk seçenekleriyle dikkat çekiyor. Kare ekran tasarımı ile öne çıkan bu cihaz, Apple markası ile uyumludur. Çocuğunuzun konumunu anlık olarak takip edebileceğiniz Twox GPS ve Telefon Özellikli Akıllı Çocuk Takip Saati ile sesli arama yapabilirsiniz. Acil bir durumda, çocuğunuzun bastığı SOS düğmesi ile doğrudan ebeveynin başvurusuna bildirim gönderilir.

0,3 megapiksel kameralı bu akıllı saat, görüntülü sohbete izin vermese de uzaktan fotoğraf çekme özelliğine sahip. 1.3 inç led dokunmatik ekranı sayesinde pratik kullanım sunar. GPS’li ve telefonlu Twox Akıllı Çocuk Takip Saati, çocuğunuzun okula giderken rahatsız olmaması için sınıf moduna alınabilir. Bu akıllı saat ile çocuğunuzun bulunduğu ortamın seslerini duyabilirsiniz.

Elektronik çit fonksiyonu ile çocuk belirlenen güvenlik alanından ayrıldığında devreye girer ve uyarı mesajı gönderir. GPS küresel konumlandırma özelliği ile çocuğunuzun konumu size en doğru şekilde raporlanır. Ayrıca çocuğunuzun konumunu geriye dönük olarak izlemenizi sağlar. Twox GPS’li Telefonlu Akıllı Çocuk Takip Saati suya ve toza dayanıklı olarak üretilmiştir. GPS ve telefon özellikli Twox Akıllı Çocuk Takip Saati, alarm ve uyku modu fonksiyonları ile donatılmış, çocuğunuzun hayatını kolaylaştıran bir cihazdır.

Kullanan kişilerin yorumlarına baktığımızda uygun fiyatıyla öne çıkan bu akıllı saatin beğenildiğini gördük. Ortalamanın üzerine çıkmayı başaran GPS ve telefon fonksiyonlu Twox Akıllı Çocuk Takip Saati, genel olarak çocuğunun konumundan haberdar olmak isteyen aileler için faydalı.

Wiky Watch 4g Görüntülü Konuşma Akıllı Çocuk Saati

Fiyatına Bak
Artıları
 • Sesli mesajlaşma ve görüntülü aramalar
 • Mesajlaşma
 • elektronik çit
 • Anında konum takibi
 • Pedometre
 • led fener
 • s.o.s.
 • su geçirmez
Eksileri
 • Sesli arama işlevi yok

Wiky Watch 4g Video Talk Akıllı Çocuk Saati, sınırsız sürüş fonksiyonu ile muhteşem bir cihazdır. Sesli mesajlaşma ve görüntülü arama işlevleriyle donatılmış Wiky Watch 4g Video Talk Akıllı Çocuk Saati, kısa mesaj alma işlevine de sahiptir. Çocuk acil durum SOS düğmesine bastığında, doğrudan ebeveynin telefonuna bir bildirim gönderilir.

Wiky Watch 4g Video Talk Akıllı Çocuk Saati ayrıca elektronik çit işlevine sahiptir. Bu şekilde, çocuğunuz seçtiğiniz yerden ayrıldığında bir uyarı bildirimi alacaksınız. Bu akıllı saat ile çocuğunuzun harita üzerindeki konumlarını anlık olarak takip edebilir ve geçmiş konumlarını listeleyebilirsiniz. Wiky Watch 4g Video Talk Akıllı Çocuk Saati ayrıca led el feneri işlevi içerir. Led dokunmatik ekran son derece canlı ve parlak bir görünüme sahiptir. GPS küresel konumlandırma işlevi ile çocuğun konumu mümkün olduğunca doğru bir şekilde belirlenebilir.

Wiky Watch 4g Video Talk Akıllı Çocuk Saati ile adımsayar fonksiyonu sayesinde çocuğunuzun her gün kaç adım attığını görebilirsiniz. Su geçirmezlik işlevine de sahip olan bu akıllı telefon, titreşim yoluyla da kullanılabiliyor. Mavi ve pembe renk seçenekleri bulunan bu cihaz, sade ve sağlam bir tasarıma sahiptir.

Wiky Watch 4g, Video Talk Smart Kids Watch kullanan kişilerin beğendiği bir cihazdır. Fiyat açısından pahalı olsa da kalite açısından oldukça başarılıdır. Ancak cihazın sesli arama yerine görüntülü arama özelliğine sahip olması bazı kullanıcılar tarafından eksik görüldü. Ancak istenilen sayıların bloke edilebilmesi, kameranın kalitesi, internet bağlantısının sağlamlığı kullananlardan tam not aldı.

Dijikid 4.5g Akıllı Çocuk Saati

Fiyatına Bak
Artıları
 • 4.5G işlevselliği
 • Görüntülü arama
 • s.o.s.
 • 11 farklı arka plan
 • İngilizce oyunlar
 • Çeviri işlevi
 • Haftalık program fonksiyonu
 • Yabancı numaranın reddedilmesi
 • Kamera özçekim modu
 • Haritadan konumunuzun anlık takibi
 • ders modu
 • Su direnci
 • elektronik çit
 • Koruma kolundan uyarı
Eksileri
 • HAYIR

Dijikid 4.5g Akıllı Çocuk Saati, görüntülü görüşme işleviyle öne çıkan bir cihazdır. Oldukça sade bir tasarıma sahip olan bu akıllı saat, bluetooth bağlantısına da sahip. Kamera selfie çekim modu ile çocuğunuz arkadaşlarıyla eğlenceli fotoğraf çekimleri yapabilir. Suya dayanıklı bir yapıya sahip olan Dijikid 4.5g Akıllı Çocuk Saati, okul modu seçeneği ile çocuğun sınıftayken dikkatinin dağılmasını engelliyor. Elektronik eskrim özelliği, çocuk belirlenen alandan ayrılırsa aileyi harekete geçirir ve uyarır.

Dijikid 4.5g Akıllı Çocuk Saati aynı zamanda bir hesap makinesidir. Cihazdaki İngilizce kelime oyunu sayesinde çocuğunuzun yabancı dilinin gelişimine katkı sağlar. Çocuğunuzla görüntülü görüşme yapmak üzereyken devreye 4.5 G girerek net ve kesintisiz bir konuşma sağlar. Çeviri konusunda çocuğunuzun imdadına yetişen Dijikid 4.5g Akıllı Çocuk Saati, İngilizce, Fransızca ve Almanca’dan her türlü kelimeyi Türkçe’ye çevirebiliyor. Bu çeviri işlemi sesli olduğu için çocuğunuzun zihninde kalıcılığı da artıracaktır. Smart Kids Watch Dijikid 4.5g aynı zamanda cümle olarak da tercüme edilebiliyor. Bluetooth kulaklık veya hoparlör yardımıyla bu saat üzerinden arama yapabilirsiniz.

Dijikid 4.5g Akıllı Çocuk Saati, yüz tanıma işleviyle çalışır. Bu, çocuğunuzun dışında hiç kimsenin bu akıllı saati kullanamayacağı anlamına gelir. Suya karşı oldukça dayanıklı bir cihaz olan Dijikid 4.5g Akıllı Çocuk Saati, dayanıklılığı ile ön plana çıkıyor. Çocuğunuzun haritada nerede olduğunu anında takip edebilirsiniz.

Rehbere 15 kişi kaydedilebilir ve bu kişiler dışında hiç kimse çocuğunuzla iletişim kuramaz. Çocuğunuz Dijikid 4.5g Akıllı Çocuk Saatinde kurulan elektronik çitten çıkarsa bir uyarı mesajı alacaksınız. Çocuğunuz saati bileğinden çıkarırsa bir uyarı mesajı alırsınız. Cihazda 11 farklı arka plan seçeneği bulunmaktadır. Böylece çocuk istediği temayı seçip zevkle kullanabilir. Çocuk bilinmeyen bir numaradan aranırsa, otomatik olarak meşgul olacak ve size sadece bildirim olarak gelecektir. Saate haftalık kurs programı yüklenebilir. Saat pili zayıfsa, size bildirilir. 4.5g Dijikid Akıllı Çocuk Saati ile alarm kurabilir ve basit bir matematik oyunu oynayabilirsiniz.

Cihazın oldukça işlevsel olması ise kullanıcılar tarafından en çok beğenilen özellik. Kalitesi ve görüntülü görüşme özelliği cihazın popüler özellikleri arasında yer alıyor. Dijikid 4.5g Akıllı Çocuk Saati pahalı bir fiyatla geliyor ancak özellikleri göz önüne alındığında bunu hak ettiği söylenebilir.

Teknofonik W5S Model 4G Çocuklar Akıllı Saat

Fiyatına Bak
Artıları
 • Sesli arama
 • Whatsapp ve Facebook
 • ön ve arka kamera
 • Office programlarını destekler
 • Pedometre
 • Zil tercihi işlevi
 • Anında konum takibi
 • Ortam sesini dinlemek
Eksileri
 • Görüntülü görüşme için WhatsApp indirilmelidir

Technophonic W5S Model 4G Çocuk Akıllı Saat 1.54′ Dokunmatik Ekran Android tabanlı bir cihazdır. Sesli arama, sms ve whatsapp fonksiyonları sayesinde çocuğunuzla iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca cihazda Facebook uygulamasına giriş yapabilirsiniz. 1.54 inç Technophonic W5S Model 4G Çocuk Akıllı Saat Akıllı Saat sayesinde bebeğinizin pozisyonunu anında takip edebilir ve ortam sesini duyabilirsiniz.

Yüksek hızlı 4G ağı ve yüksek çözünürlüklü ekranı ile kaliteli kullanım sunar. Global Konumlandırma Sistemi özelliği, çocuğunuzun konumunu belirlemede etkilidir. Technophonic W5S Kids Smartwatch 4G Model 1.54′ Dokunmatik Ekran 0.03MP Arka 0.2MP Ön Kamera fotoğraf çekmenize olanak sağlar. Ayrıca 1.54 inç ekrana sahip.

Whatsapp ve Facebook olmak üzere iki yönlü aramalar ile desteklenen bu cihaz, ofis programlarını destekleyen donanımlara da sahip. Telefon rehberinde kayıtlı olmayan numaralar çocuğunuzu arayamaz. Adım sayar fonksiyonu sayesinde çocuğunuzun gün içinde kaç adım attığını takip edebilirsiniz. Bu akıllı telefonun titreşim işlevi yoktur, ancak zil sesi tercih işlevi vardır.

Kullanıcı yorumlarına baktığımızda ise cihazdan memnun olduklarını görüyoruz. Ancak görüntülü arama işlevi saatin kendisinde mevcut değil. Whatsapp uygulamasını indirerek görüntülü görüşme yapabilirsiniz.

Alcatech Q90 Dokunmatik GPS-Telefon Akıllı Çocuk Saati

Fiyatına Bak
Artıları
 • Sesli arama
 • Titreşim fonksiyonu
 • Küresel konumlandırma
Eksileri
 • HAYIR

Alcatech Q90 Dokunmatik GPS-Telefon Akıllı Çocuk Saati lacivert, mavi ve sarı renk seçenekleriyle sunuluyor. Sesli görüşme imkanı sunan bu cihazda kamera ve görüntülü görüşme özelliği bulunmuyor. Global konumlandırma fonksiyonu sayesinde çocuğunuzun pozisyonunu takip etmek mümkündür. Alcatech Q90 Dokunmatik GPS-Telefon Akıllı Çocuk Saatinde adım sayar işlevi yoktur. Titreşim işlevine sahip olmak, özellikle okulda olmak üzere her yerde faydalı bir deneyim sağlar.

Kullanan kişilerin yorumlarına baktığımızda bu akıllı saatin Bilicra ile eşdeğer olabileceğini gördük. Alcatech Q90 Dokunmatik GPS-Telefon Akıllı Çocuk Saati uygun fiyatıyla çocuğuyla iletişim kurmaktan başka bir şey istemeyenler için iyi bir seçim olabilir.

ZM Smart Z90 Dalmaçya’lı Kordon Sim Kart Uyumlu Akıllı Çocuk Takip Saati

Fiyatına Bak
Artıları
 • Sesli arama
 • Su geçirmez
Eksileri
 • pil ömrü

ZM Smart Z90 Dalmaçyalı Bant Sim Kart uyumlu Akıllı Çocuk Takip Saati, grinin mavi veya pembe ile uyumunu gözler önüne seren bir tasarıma sahiptir. GPS (küresel konumlandırma sistemi) sayesinde çocuğunuzun konumunu takip etmenizi sağlayan bir cihazdır. Bu akıllı saatin kamerası da var. Görüntülü arama özelliği bulunmamakla birlikte sesli arama özelliği vardır. Standart çalışma moduna sahip bu akıllı saat suya dayanıklıdır. Bu cihaz çocuğuyla basit bir iletişim kurmak isteyenler için uygun bir üründür.

Kullanan kişilerin yorumlarına baktığımızda Dalmaçyalı ZM Smart Z90 SIM kart uyumlu Akıllı Çocuk Takip saatinin ortalama kalitede olduğu görülüyor. Cihazdaki şarj seviyesini izleme yeteneği popüler bir özelliktir. Sesli iletişim ve konum bildirimi de yeterlidir.

Repex RP500/2020 Sim Kartlı Kayıp Güvenlik Akıllı Çocuk Saati

Fiyatına Bak
Artıları
 • Medyayı dinlemek
 • Multimedya görüntüleri elde etme yeteneği
 • Sesli arama
 • elektronik çit
 • ayak izi
 • Haritadan konumunuzun anlık takibi
 • alarm
 • sesli posta
 • s.o.s.
 • matematik oyunu
Eksileri
 • Kamera kalitesi kötü
 • Görüntülü görüşme yok

Repex RP500 / 2020 Sim Kart Kayıp Güvenlik Çocuk Akıllı Saat, mor ve mavi rengi ve girintili ve çıkıntılı ekran tasarımı ile dikkat çekiyor. 1.4 inç dokunmatik ekran, uzaktan dinleme ve kamera fonksiyonu sayesinde çocuğunuzun etrafındaki görüntüleri veya sesleri çocuğunuzun haberi olmadan takip edebilirsiniz. Cihazın içeriğinde bulunan eğlenceli matematik oyunu ile çocuğunuz kaliteli zaman geçirebilir. Okulda rahatsız edilmek istemiyorsanız saati ders modunda ayarlayabilirsiniz. Saatin alarm fonksiyonu sayesinde çocuğunuz uyanma hareketi yapabilir veya çeşitli aktiviteler gerçekleştirebilir.

Bu akıllı saat ile çocuğunuzun haritada nerede olduğunu görebilirsiniz. Repex RP500 / 2020 Sim Kart Kayıp Güvenlik Akıllı Çocuk Saati, çocuğunuzla sesli görüşme yapmanızı sağlar. Telefon rehberine 10 kişi kaydedilebilir ve bu numaralarla saat üzerinden iletişime geçilebilir. Cihaz ayrıca sesli mesaj özelliğine sahiptir. Çocuk tehlikeli bir durumda SOS düğmesine basarsa, doğrudan bir çağrı alırsınız.

Elektronik çit özelliği ile çocuğunuz kurduğunuz yerden ayrılırsa uyarı alırsınız. Cihaz ayrıca son 30 günün konum kaydını listelemenize de olanak tanır. Şarj azaldığında bir uyarı mesajı ile bilgilendirileceksiniz. Cihaz yalnızca sizden uzaktan kapatılabilir. iOS ve Android ile uyumlu olan bu cihaz, iki yönlü konuşma işlevine sahiptir. Repex RP500 / 2020 Sim Kart Kayıp Güvenlik Akıllı Çocuk Saati ayrıca adım sayar işlevine sahiptir.

Kullanan kişilerin yorumlarına bakıldığında Repex RP500 / 2020 Akıllı Çocuklar Kayıp Güvenlik Saati fiyatına göre büyük bir hit olarak görüldü. Özellikle telesekreter ve arama işlevini beğendim. Ancak kamera kalitesi düşük ve galeri belleği 2-3 fotoğraf çekildikten hemen sonra doluyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Bebek izleme saati satın almak isteyen ebeveynlerin akıllarında bazı sorular olabilir. Çünkü aileler için çocuklarının güvenliğidir. Merak ettiğinizi düşündüğümüz bazı detaylara açıklık getirmek istedik 🙂

Çocuklar İçin Akıllı Saat Kullanmanın Faydaları Nelerdir?

Çocuğunuza akıllı saat aldığınızda ‘şimdi nerede?’ veya ‘Şu anda ne yaptığını merak ediyorum?’ Gibi sorulara anında cevap bulabilirsiniz: İstediğiniz zaman onunla iletişime geçebilirsiniz. Bu endişelerinizi azaltmaya yardımcı olacaktır. Ayrıca, çocuğun ebeveynleri ile iletişim halinde kalması güven verici olabilir. Görüntülü arama, internet kullanımı, fotoğraf çekme veya oyun oynama gibi özellikler akıllı saatleri işlevsel hale getirir. Bu da hem çocuklar hem de aileler için faydalı olduğunun bir göstergesidir. Özellikle çevreyi izleme ya da dinleme sayesinde hiçbir şekilde dikkati dağılmadan ya da farkında olmadan bebeğinizi takip edebilirsiniz. Bu, çevredeki tehlikelere karşı önlem almanız için büyük bir avantajdır. Akıllı saatler, çocukların kendilerini yetişkin gibi hissetmelerine yardımcı olduğu için güzel bir aksesuar olacaktır.

Çocuklar akıllı saatleri hangi yaştan itibaren kullanabilir, güvenli midir?

Ailelerin merak ettiği sorulardan biri de akıllı saatler kaç yaşından itibaren kullanılabilir? Ancak bu konuda net bir bilgi vermek doğru olmaz. Çünkü çocuk akıllı saatlerinin özellikleri; Kullanılabileceği yaşı belirleyen faktördür. Ancak genel anlamda çocukların akıllı saatleri 5 yaşından itibaren kullanılabilir.

Akıllı saatler doğru kullanıldığında oldukça güvenlidir. Bu nedenle akıllı saatin amacı çocuğa anlayabileceği şekilde aktarılmalıdır. Ancak çocuk büyüdükçe mahremiyeti de dikkate alınmalı ve takip aşırıya kaçmamalıdır. Çocuğunuza sürekli onu takip ettiğinizi hissettirirseniz veya gittiği yerler ve tanıştığı kişiler hakkında sorular sorarsanız, saati takmayı bırakması an meselesi olabilir!

Sonuç

Çocuklar için tasarlanan akıllı saatler çocukların güvenliğini kontrol altında tutacak şekilde üretilir. Ebeveynler ise çocuklarının akıllı saatleri sayesinde kendilerini daha rahat ve stressiz hissediyorlar. Bu pratik ve işlevsel cihazlar aynı zamanda bebeğinize özgürlük hissi de verir. Çünkü çocuk cesaretini koluna taktığı akıllı saatten alacaktır. Kendini güvende hissedecek ve istediği zaman sizinle iletişime geçebilecek. Peki ona işlevsel bir akıllı saat alıp evden biraz uzaklaşma fırsatı vermek ister misiniz?

Caner Şimşek

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *