Türkçe Anasayfa Go to the English version of this site
 

Social Inclusion Band Sevgililer Günü nde Babylon da!

Düşler Akademisi müzik atölyelerinde eğitim gören engelli ve sosyal dezavantajlı gençlerin, profesyonel müzisyenlerle bir arada sahne aldığı Social Inclusion Band üçüncü konserini; 14 Şubat Sevgililer Günü nde gerçekleştirecek. Sevgililer Günü nde bir fark yaratmak için Babylon dayız!

Düşler Akademisi nin

Herkes için Müzik!

sloganıyla yola çıkarak dezavantajlı gençleri profesyonel sanatçılarla beraber sahneye çıkarmayı hedefleyen Social Inclusion Band, yoluna Babylon da devam ediyor.

14 Şubat Sevgililer Günü nde Beraberiz

14 Şubat Pazar akşamı Babylon da folk konseptiyle düzenlenecek konser, etnik müzik tarzının en başarılı gruplardan biri olan Kolektif İstanbul un katılımıyla gerçekleşecek. Farklı coğrafyalardan beslenen müzisyenleri bir araya getiren Kolektif İstanbul, Anadolu ve Balkanların müzikal çeşitliliğini yansıtma hedefiyle, büyük bir hayran kitlesine ulaşıyor. Kolektif İstanbul, konserlerinde yaptığı doğaçlama sürprizleriyle de ön plana çıkıyor.

Kolektif İstanbul& Social Inclusion Band

Kaval, gayda zurna, bağlama, klarnet, saksafon, tuba ve vurmalı sazlardan oluşan gruba Düşler Akademisi öğrencileri eşlik edecek. Bu iki grubun enerjilerini birleştirerek verecekleri konser, seyircilere geleneksel müziklere dayalı yepyeni yorumlarla dolu bir müzik şöleni yaşatacak.

En Duyarlı Sevgililer Günü programı

Konsere Sevgililer Günü ruhunu sıradan programlarla geçiştirmek yerine, keyifli bir farkındalık atölyesi& konserinde eğlenmek isteyen herkes davetli.

Sevgilinizle ya da sevgilisiz, 14 Şubat ta Babylon a gelin ve bu müthiş müzik ziyafetini ve enerjiyi birlikte yaşayalım.

Konser Öncesinde Yapılan Atölye Çalışmalarını da Kaçırmayın!

Proje kapsamında, konserlerin yanı sıra farkındalık atölyeleri gerçekleştirilecek. 14 Şubat Pazar günü saat 15:00te gerçekleşecek olan Görme Engelli Simulasyonuna hayatı farklı bir şekilde algılamak isteyen herkes davetli.

* Atölye çalışmalarına katılmak için 0212 287 88 16dan kayıt yaptırmanızı rica ederiz.

Social Inclusion Band Vol:3


Workshop      Görme Engelli Simulasyonu:          15.00-17.00
Konser           Social Inclusion Band Vol:3            20.00-22.00

www.myspace.com/socialinclusionband
www.socialinclusionband.org

Duyurular

E-Posta Listesi

Servis Saatlerimiz
Logo: Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi.