Türkçe Anasayfa Go to the English version of this site
 

Düşler Akademisinden Yeni Atölyeler!

Engelli ve sosyal dezavantajlı gençlere ücretsiz olarak kültür ve sanat eğitimlerinin verildiği Düşler Akademisi yeni dönemde yepyeni atölyelerle yoluna devam ediyor. Birinci yılını dolduran projede geçen hafta başlayan 5 atölyenin (resim, ritim, dans, drama, enstrüman) yanı sıra 5 Aralık Cumartesi günü üç yeni atölye başlıyor: İşaret Dili, Sağlıklı Yaşam için Savunma Teknikleri ve Jonglörlük Atölyeleri.

Düşler Akademisinin ilk eğitim yılında farklı atölyelerden öğrencilerin, velilerin ve gönüllülerin ısrarlı talepleri doğrultusunda programa İşaret Dili Atölyesini ekleme kararı verildi. Türkiye İşitme ve Konuşma Rehabilitasyon Vakfı bünyesinden Feride Korkmaz eğitmenliğinde gerçekleşecek atölye 6 Aralıktan itibaren her Pazar Mecidiyeköy de gerçekleşecek. Anadolu yakasındaki atölyeler ise Ocak ayında başlayacak.

Yeni açılacak atölyeler engelli öğrencilerimizin yanı sıra atölye konularında çalışma yapmak isteyen gönüllü, eğitmen, özel eğitimci, engelli yakını herkese açık olacak. 

Alanında uzman eğitmenler tarafından verilen atölye eğitimlerinde öğrenciler hem yepyeni bir kariyer yolculuğuna başlayacak hem de Herkes için Sanat! yaklaşımı ile eşit katılım olanaklarından faydalanacaklar.

Düşler Akademisi ailesinde yerinizi almak için zaman geçirmeden web sitesinden Akademiye Katıl formunu doldurarak kaydınızı yapabilirsiniz!
http://www.duslerakademisi.org/?mod=akademiye-katil-0

Türkiye İşitme ve Konuşma Rehabilitasyon Vakfı için:
http://www.tiv.org.tr/

 

 

Duyurular

E-Posta Listesi

Servis Saatlerimiz
Logo: Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi.