Türkçe Anasayfa Go to the English version of this site
 

Fotoğraf Atölyesi Eğitmenini Arıyor!

 

Alternatif Yaşam Derneği Düşler Akademisi projesi bünyesinde hafta sonları fotoğraf atölyesinde eğitmenlik yapacak gönüllüler arıyor!

Birinci senesini tamamlayan projede (www.duslerakademisi.org)  engel ve sosyal dezavantajlı gençlere resim ritim drama film fotoğraf dans kişisel gelişim, sağlıklı yaşam teknikleri, işaret dili gibi çeşitli eğitimler verilmekte.

Hayatında bir farklılık yaratmak isteyen sosyal sorumluluğun ve alternatif kariyer yolları yaratmanın önemini kavrayan eğitmen adayları..

YEPYENİ BİR YOLCULUĞA HAZIR MISINIZ?
Başvurularınız için begum@duslerakademisi.org adresine mail yollayabilirsiniz.
 
 
 
 
Düşler Akademisi hakkında
Dezavantajlı gençlerin sosyal hayata katılımını ve meslek edinmelerini desteklemek için Alternatif Yaşam Derneği (AYDER) ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) tarafından ortaklaşa geliştirilen ve Türkiye Vodafone Vakfından sağlanan proje hibesiyle hayata geçirilen Düşler Akademisi, Beşiktaş Belediyesi tarafından tahsis edilen mekânlarda eğitimlerini gerçekleştirmektedir. Engelli ve sosyal yönden dezavantajlı gençlere konusunda uzman eğitmenler tarafından ücretsiz olarak kültür ve sanat eğitimlerinin verildiği uluslararası bir sosyal sorumluluk projesi olan Düşler Akademisi, ritim, dans, drama, film, fotoğraf , dj, enstruman, resim, tasarım,kişisel gelişim atölyelerinden oluşuyor. Düşler Akademisi hakkında ayrıntılı bilgi için  www.duslerakademisi.org internet sitesi ziyaret edebilir, 0212 287 88 16 numaralı telefon aranabilir.
 

Duyurular

E-Posta Listesi

Servis Saatlerimiz
Logo: Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi.