Türkçe Anasayfa Go to the English version of this site
 

Düşler İçin Bir İpte İki Cambaz!!

Engelliler ve sosyal dezavantajlı gençlere destek amacıyla düzenlenen
Düş Cambazları Partisi’ne davetlisiniz!


Alternative Camp ve Düşler Akademisi projelerinin sahibi Alternatif Yaşam Derneği’nin (AYDER) akademi eğitimleri boyunca organize ettiği partilerin sonuncusunu 13 Ağustos'ta gerçekleştirecek.

Düşler Akademisi, 3. Dönemini eğitimlerini İzmir’de Alternative Camp' ta gerçekleştirmeye devam ediyor. Öğrenciler, birer haftalık yaz sanat kampı süresince hem ilgi duydukları sanat atölyelerinde eğitim alıyorlar, hem de Alternative Camp’ın sosyal değişim ve entegrasyon amacı doğrultusunda bol bol spor yapıyorlar.

Alternative Camp / Düşler Akademisi buluşması için Hande ve Yaso’nun “BizYuzuyozVoyn” kampanyası, Banvit gibi kurumsal destekler sayesinde çeşitli atölyeler tamamlandı. Yaz boyunca gerçekleşen sekiz atölyenin sonuncusu olan FİLM yaz sanat kampı için bir destek önerisi de Eski Cambaz ekibinden geldi.  13 Ağustos'ta düzenlenecek gecenin tüm geliri ile 24-30 Ağustos’daki Film Atölyesinin masrafları karşılanacak.

Alternatif Yaşam Derneği’ni ve etkinliklerini bilen bilir, eğlence garantidir.
Eğlenceli bir gece geçirirken toplumsal değişimin bir parçası olacağınız bol sürprizli bu gecede tüm dostlarımızı da yanımızda görmek istiyoruz.


Düş Cambazları Partisi:
“Topluma katkı ve eğlence bu gecede” !

 
Mekan: Eski Cambaz  www.eskicambaz.com
Tarih: 13 Ağustos 2009, Perşembe
Saat: 20:00
Giriş ücreti: 10 TL’dir. (Mekân tekerlekli sandalye girişine uygun değildir)
 
www.alternativecamp.org

Afiş için tıklayınız.

 

Duyurular

E-Posta Listesi

Servis Saatlerimiz
Logo: Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi.