5 En İyi Uydu Alıcısı Tavsiye 2023 [HD, Mini, FTA, Android]

En iyi HD uydu alıcılarını mı arıyorsunuz? Uzman incelemelerine dayanarak, bunları sınıflandırdık. En çok satan HD uydu alıcıları da dahil olmak üzere en iyi seçimlerimizi listeledik.

Harika bir HD uydu alıcısı bulmakta sorun mu yaşıyorsunuz? Bu sorun bizim için iyi anlaşılmıştır, çünkü HD uydu alıcıları için tüm araştırma sürecinden geçtik, bu yüzden bugün piyasadaki en iyi HD uydu alıcılarının kapsamlı bir listesini derledik.

Piyasadaki tüm modelleri saatlerce aradıktan ve kullandıktan sonra, 2023 için en iyi HD uydu alıcılarını bulduk. Aşağıdaki sıralamamıza göz atın!

5 En İyi Uydu Alıcısı Önerileri 2023 [HD, Mini, FTA, Android] makalemde; Uydu alıcısı, alıcı, HD, mini uydu alıcısı, Android uydu alıcısı fiyatları ve markaları, fta nedir gibi en iyi öneri ve öneriler gibi birçok konudan bahsedeceğim!

5 En İyi Uydu Alıcısı Tavsiye 2023

Ncp Tüplü Tv Uyumlu Scart Reciever Mini Göz Böcek Uydu SC-90K

Bütçeye Uygun En İyi Uydu Alıcısı Tavsiye

Güncel fiyatı öğrenmek için tıklayınız!

Fiyatı değerlendirirseniz çok iyi bir üründür. Kurulumu çok kolaydır, kanallar kurulur ve hazırdır; Doğrudan taktığınız basit bir kurulum işlemiyle her şey hazırdır. Görüntü kalitesi oldukça iyi ve tatmin edici. Mini olduğu kadar iyidir, televizyonun arkasına koyarsınız ve unutursunuz 🙂 eski tüplü TV’lerle çalışabilir.

Özellikler

BoyutMini
Artı Yönleri
 • Uygun fiyatlı
 • Kolay kurulum (kanallar hazır)
 • Tüm TV’lerle uyumludur
 • Mini Boyut
Eksi Yönleri
 • Uzaktan kumanda biraz küçüktür, belki bu sizin için bir dezavantaj olabilir, ancak sizin için bir sorun olacaksa; Bana sorarsanız, göz ardı edilebilir 🙂

GoldMaster Mega Micro Full Hd Uydu Alıcısı 760405

HD En İyi Mini Uydu Alıcısı 2023

Güncel fiyatı öğrenmek için tıklayınız!

GoldMaster markası, uydu alıcıları denilince akla gelen ilk marka ve modellerden biridir. GoldMaster uydu alıcıları kaliteyi elde ediyor, her zaman memnun kaldım. Bu model aynı zamanda Full HD 1080p görüntü de sunabilir. Oldukça güzel bir görüntüye ve ses kalitesine sahiptir ve kanal geçişleri hızlıdır. Ancak, YouTube’a bağlanma yeteneği de bir artıdır.

Özellikler

BoyutMini
Görüntü KalitesiFull HD 1080p
Artı Yönleri
 • Full HD 1080p
 • İyi ses kalitesi
 • Hızlı kanal geçişleri
 • YouTube bağlantısı
Eksi Yönleri
 • Yapıştırıcısı zaman zaman çözünebilir ve düşebilir

Next 2023 Hd Uydu Alıcısı

HD Next En İyi Uydu Alıcısı Tavsiye

Güncel fiyatı öğrenmek için tıklayınız!

Full HD 1080p görüntü kalitesi sunan Next uydu alıcısı oldukça uygun fiyatlı. Cihaz mini değil, ancak dikdörtgen görünümüne bakmayın, neredeyse 15 cm genişliğinde küçük bir cihazdır. Kanal geçişleri hızlıdır. Bununla birlikte, ürün, İnternet’e bağlanamayan TV’ler için çok kullanışlı bir özellik olan Wifi’yi de destekliyor. Cihaz bir HDMI kablosu ile birlikte gelir.

Özellikler

BoyutKüçük
Görüntü KalitesiFull HD 1080p
Wifi DesteğiMevcut
Artı Yönleri
 • Full HD 1080p
 • Kanallar yüklü olarak geliyor
 • Wifi desteği
Eksi Yönleri
 • Kanal geçişlerini çok hızlı ve tekrar tekrar yaptığınızda, cihaz kısa bir süre için olsa da donabilir.

Next 64 Hd Mini Uydu Alıcısı + 7601 Wifi Adaptör.

Benim Tercihim En İyi Uydu Alıcısı Tavsiye

Güncel fiyatı öğrenmek için tıklayınız!

Sonraki uydu alıcısı Full HD 1080p görüntü kalitesine sahiptir. Wifi desteği de mevcuttur, böylece internete bağlanabilir ve YouTube izleyebilirsiniz. IPTV desteği de bir artı. Aynı zamanda hızlı kanal geçişleri olan kaliteli bir cihazdır. Tüm bu özellikler ve fiyatları nedeniyle, uydu alıcılarından gelen en iyi öneriler öneri listemdeki seçimimdi. YouTube sorunsuz çalışır. Cihazın kurulumu da oldukça kolaydır🙂

Özellikler

BoyutMini
Görüntü KalitesiFull HD 1080p
Wifi DesteğiMevcut
Artı Yönleri
 • Full HD 1080p
 • Wifi desteği
 • IPTV desteği
 • Hızlı kanal geçişleri
 • YouTube bağlantısı
Eksi Yönleri
 • Cihazı İnternet’e bağlanmak için kullanıyorsanız ve Wi-Fi kaynağından çok uzaktaysanız, zaman zaman kesintiler meydana gelebilir.

GoldMaster Legend Explorer 4K Android Récepteur Satellite Intelligent + TV IP

Meilleur récepteur satellite Android 2023

Güncel fiyatı öğrenmek için tıklayınız!

Bu Android uydu alıcısı sayesinde TV’nizi akıllı hale getirebilirsiniz. Android işletim sistemine sahip olduğundan, YouTube, Netflix, Amazon Prime Video gibi istediğiniz herhangi bir uygulamayı Google Play Store üzerinden yükleyebilirsiniz. Cihaz 4K görüntü kalitesine sahip, en güzel özelliği, inanılmaz görüntü kalitesi diyebilirim.

Wifi ve Bluetooth desteği de mevcuttur. Ayrıca IPTV kullanmanıza izin verir. Kelimenin tam anlamıyla mükemmel bir uydu alıcısı. Aslında, bu ürüne sadece bir uydu alıcısı demek yanlış olur; Cihaz neredeyse TV’nizi akıllı tv 🙂

Özellikler

BoyutMini
Görüntü Kalitesi4K
Wifi DesteğiMevcut
Bluetooth DesteğiMevcut
IP TV DesteğiMevcut
İşletim SistemiAndroid
Hafıza16 GB
Artı Yönleri
 • 4K görüntü kalitesi
 • Bluetooth desteği
 • IPTV desteği
 • Android TV
Eksi Yönleri
 • Ne yazık ki, bir Android uydu alıcısı olduğu için fiyat biraz fazla. Ama tüm bu özelliklere baktığımızda, fiyatını hak 🙂

Rehber: Uydu Alıcısı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

En İyi Uydu Alıcısı Nasıl Seçilir?

Burada öncelik isteklerinizi belirlemektir. Örneğin, uydu alıcılı kanalları yalnızca şifresiz ve ücretsiz olarak görüntülenebilen kanallar izlemek istiyorsanız; Basit bir mini FTA cihazı yeterlidir.

Ancak, TV’nizi akıllı tv’ye dönüştürmek, YouTube, Netflix, Amazon Prime Video gibi uygulamalardan video, film veya TV şovu izlemek ve İnternet’e bağlanmak için daha karmaşık cihazlara ihtiyacınız vardır. Wifi destekli bir Android uydu alıcısı ile bu gereksinimleri karşılayabilirsiniz.

Bununla birlikte, Android olmayan ancak biraz daha gelişmiş olan Mini FTA Reciever modelleri de vardır, bu nedenle sadece YouTube izleyebilir veya sadece İnternet’e bağlanabilirsiniz. Android uydu alıcılarının fiyatları oldukça yüksek olabilir; Bu nedenle, bütçeniz varsa, FTA cihazlarına da göz atmanızı öneririm.

Satınalma ölçütleri

Düz alıcı ve mini uydu

Oldukça basit, kurulumu ve kullanımı son derece kolaydır. Çok sık tercih edilirler. Fiyatlar uygun. Genellikle küçüktürler ve onları TV’nin arkasına koyabilir, sonra varlıklarını unutabilir ve huzur içinde TV izleyebilirsiniz..

Karmaşık işler yapmak istemiyorsanız ülkemizde ücretsiz yayın yapan tüm TV kanallarını bu cihazlar için çok uygun fiyatlarla basit ve kullanışlı bir şekilde izleyebilirsiniz.

Android Uydu Alıcısı

Tüm profesyonel uydu alıcı deneyimini Android cihazlarla deneyimleyebilirsiniz. Yüksek görüntü kalitesine sahiptirler. Wifi ve Bluetooth desteği de mevcuttur. Google Play Store üzerinden Netflix, Amazon Prime Video, BluTV, puhutv, Youtube Premium gibi hangi Android uygulaması akla gelirse; Bu cihazlara yükleyebilir ve TV’nizde çalıştırabilirsiniz.

Normal bir bilgisayar gibi, internete bağlanabilir, haber sitelerinde gezinebilir, internette özgürce gezinebilirsiniz. Bu cihazlarla oyun bile oynayabilirsiniz. Tabii ki, tüm bu özelliklerin de bir fiyatı var, ne yazık ki bu cihazların fiyatı biraz yüksek.

Sık Sık Sorulanlar

Uydu alıcısı nedir?

Uydu alıcısını TV’ye bağlayarak; Televizyon, spor, müzik, dizi ve filmler. Düz, Android, mini veya Enigma2 gibi İnternet’e bağlanabilecek birçok tür vardır.

FTA nedir?

FTA, İngilizce Free To Air baş harflerinden oluşur. Şifrelenmemiş kanalları izlemenizi sağlayan cihazlara FTA recievers denir. Ülkemizde yayın yapan birçok kanal FTA Reciever adı verilen cihazlar üzerinden ücretsiz ve şifresiz olarak izlenebilmektedir.

Sonuç

Evet, 5 en iyi uydu alıcısı önerileri 2023 [HD, Mini, FTA, Android] makalemin sonundayız. Umarım size yardımcı olabilirim 🙂 umarım alacağınız üründen çok memnun kalacaksınız!Hangi uydu alıcıyı tercih edersiniz? Sizce Android uydu alıcı modelleri faydalı mı? Lütfen düşüncelerinizi ve sorularınızı tereddütsüz yorumlar bölümüne yazın, cevap vermeye hazırım!

Caner Şimşek

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *