5 En İyi Tost Makinesi Tavsiye 2022 [Granit, Döküm, Mini]

Güne çıtır bir tost veya sandviçle başlayın. Bu küçük araç, birden fazla kızartma seçeneğiyle istediğiniz zaman tost yapmanıza yardımcı olacaktır. Hemen hemen her evde kullanılan kullanımı kolay cihazlardır. Tost makineleri, sağlıklı yemek yerken zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur.

En İyi 5 Tost Makinesi Önerisi 2022 [Granit, Döküm, Mini] Listeme ve satın alma rehberime göz atabilir, hangi tost makinelerinin kaliteli, tepesi, granit, mini tost makinesi fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz! 🙂 Bu makale hem Endüstriyel Dökme Demir Ekmek Kızartma Makinesi hem de Dökme Demir Ev Tipi Ekmek Kızartma Makinesi hakkındadır. Yazının sonunda profesyonel cihaz nasıl seçilir onu anlatacağız umarım yardımcı olabilmişimdir 🙂

5 En İyi Tost Makinesi Tavsiye 2022

Dökümix Organik Döküm 1800 W

Bütçeye Uygun En İyi Tost Makinesi Tavsiye

Güncel fiyatı öğrenmek için buraya tıklayın!
Artı Yönleri
 • Uygun fiyatlı
 • Sağlıklı
 • Çabuk ısınıyor.
Eksi Yönleri
 • Çoğu marka sevk etse de, ne yazık ki temizleme fırçası bu ürünle birlikte gelmiyor. Bana sorarsanız, göz ardı edilebilecek küçük bir hata var🙂

Dökümix döküm ekmek kızartma makinesi, otomatik ısıtma termostatı ve döküm malzemesi sayesinde ekonomik ve tercih edilen bir cihazdır. Çabuk ısınır, bu da sıcak tost yapmayı çok daha kolay hale getirir. Oldukça sağlam olan Dokumix marka makine, sağlamlığına rağmen normal bir ağırlığa sahip.

özellikleri

Güç1800 Watt
MateryalDöküm

Arzum 2001 Tostçu Delux Izgara Ve Tost AR2001

Şık En İyi Tost Makinesi 2022

Güncel fiyatı öğrenmek için buraya tıklayın!
Artı Yönleri
 • Zarif
 • 180 derece açılma yeteneği
 • Ikili
 • Çıkarılabilir plaka
Eksi Yönleri
 • Açma/kapama düğmesi yoktur, bu nedenle kapatmak için bağlantısını kesmek gerekir

Aynı anda 6 tost yapabileceğiniz 1800 watt güce sahip olan Arzum ekmek kızartma makinesi, çıkarılabilir çift taraflı plakaları ile bazen gerçekten acımasız olan temizliği çok kolay hale getiriyor. 180 derece açılımı ve plakalarını her iki tarafta kullanabilme özelliği ile ızgara ve ızgarada kullanılabilen bir model olarak ilk tavsiye listemde yerini almıştır. Ayrıca çok şık bir tasarımı var.

özellikleri

Güç1800 Watt
MateryalDöküm

KORKMAZ A328-05 Tostkolik Inox Siyah Granit Tost Makinesi

Kaliteli En İyi Tost Makinesi Tavsiye

Güncel fiyatı öğrenmek için buraya tıklayın!
Artı Yönleri
 • Nitelik
 • Otomatik ısı kontrolü
 • Temiz
Eksi Yönleri
 • Böyle bir makinedeki ızgaranın çift taraflı olmasını istiyorum, ama ne yazık ki çift taraflı değil, 🙂

Izgara konumuna getirilebilme imkanı malzeme kalitesinden dolayı tercih edilebilir. Otomatik sıcaklık kontrolü yalnızca gerekli miktarda enerji kullanır; Bu elbette bu cihazı daha enerji verimli hale getirir. Yağ geri kazanım fonksiyonu sayesinde yemek pişirirken veya kızartma yaparken ortamın ve makinenin daha fazla kirlenmesini engeller.

özellikleri

Güç1800 Watt
MateryalDöküm

Tuğra 12 Dilim Elektrikli Döküm

Sanayi Tipi En İyi Tost Makinesi 2022

Güncel fiyatı öğrenmek için buraya tıklayın!
Artı Yönleri
 • Endüstriyel
 • Ev tipi
 • Sağlıklı
 • Aynı anda 12 tost olasılığı
Eksi Yönleri
 • Endüstriyel bir makinedir, ancak kesinlikle evde kullanılabilir, bu nedenle ev 🙂 için biraz ağır olabilir.

Evet endüstriyel tost makinelerine geliyoruz 🙂 Bu ürün endüstriyel tip denildiği gibi oldukça sağlam ve ağır bir üründür. Endüstriyel makineler, özellikle kalabalık aileler veya okul kantinleri için mükemmel bir seçimdir. Bir seferde yaklaşık 10 ila 12 tost yapabilirsiniz.

özellikleri

Güç1750 Watt
MateryalDöküm

Atababa 8 Dilim Döküm Tost Makinesi

Benim Tercihim En İyi Tost Makinesi Tavsiye

Güncel fiyatı öğrenmek için tıklayınız!

Bu şablon, en iyi öneriler listemde benim seçimimdi. Atababa aynı zamanda endüstriyel bir tost makinesidir, elbette ev tipi olarak da kullanılabilir. Bu makine, okulda özlenen harika tostlar gibi tadı olan tostlar yapmanızı sağlar. Bu listedeki tercihim kalitesi ve uygun fiyatı nedeniyle Atababa markalı bu model oldu. Çocuklukta yenen o harika tostlar için mükemmel bir seçim 🙂

Artı Yönleri
 • Endüstriyel
 • Ev tipi
 • Kullanımı kolay
 • Nitelik
Eksi Yönleri
 • Bir seferde 6-8 parça tost yapabileceği için büyük şirketlere küçük görünebilir, bu yüzden 🙂

özellikleri

Güç1250 Watt
MateryalDöküm

Rehber: Döküm Tost Makinesi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

En iyi tost makinesi nasıl seçilir?

Bu cihazları satın almaya karar verdiğinizde belirli kriterleri dikkate almak, daha mutlu bir satın alma yapmanıza ve daha doğru bir seçim yapmanıza yardımcı olacaktır🙂 Bir karar vermek için yardıma ihtiyacınız varsa, “En iyi kimdir” sorularını kolayca cevaplaabilmeniz için bu cihazlarda aramanız gereken ana özellikleri içeren aşağıdaki satın alma kriterlerini okumaya davet ediyorum, “ne döküm tost makinesi satın almak için”.

Satın Alma Kriterleri

Masraf

Birçok ankastre mutfakta olduğu gibi, genellikle harcadığınızı elde edersiniz: bazı daha ucuz modeller kusursuz bir iş çıkarır, ancak tost makinenizi günlük olarak kullanırsanız, hem düzenli hem de emilmiş ve hasar görmeden dolaptan kullanılabilen güçlü bir tasarım satın almaya değer.

Isınma fonksiyonu

Tostlarını hemen yemeyi düşünmeyen herhangi bir kişi için, bu dikkate alınması gereken önemli bir faktördür. Tost makinesi, daha sonra geri gelene kadar parçanızı kızartmadan kesinlikle ısıtmalı tutacaktır.

Boyut

Şekilli tost makineleri, aynı anda hazırlayabileceğiniz tost dilimlerinin sayısına göre boyutlandırılır. İki dilimli modellerden altı dilimli ve sekiz dilimli modellere kadar değişirler. Bu nedenle, küçük bir mutfağınız varsa, daha küçük bir modeli tercih etmelisiniz, ancak büyük bir aileniz varsa veya büyük bir endüstriyel ürün arıyorsanız, elbette daha fazla kapasiteye sahip büyük bir cihazı düşünmeye değer 🙂

Enerji verimliliği

Enerji tasarrufu için aynı anda ısıtılması gereken yuva sayısı en önemli faktörlerden biridir. Sadece gerekli sayıda yuva kullanmanıza veya örneğin makinenin yarısını kullanmanıza izin veren tost makineleri, kullanımı daha verimli hale getirir.

Aynı zamanda, gereksiz veya kullanılmayan odaların kapatılmasını mümkün kılan dökülen tost makineleri, daha yavaş ısındıkları için tostların düzensiz veya aşırı kızarmaması için daha yararlıdır.

Ek Özellikler

Daha teknolojik veya daha fazla özelliğe sahip bir tost makinesi istiyorsanız, ekmeği donduranlar için ideal olan ısınma veya çözülme gibi dikkate alınması gereken birçok ek özellik vardır.

Geri sayım, alarm, kronometre

Genellikle, bu özellik aslında çoğu modelde bulunur. Zamanı ayarladıktan sonra, bir alarm, zil sesi veya otomatik bir 🙂 ile başa çıkmak için “yanacak!” konusunda endişelenmemize gerek yok🙂

Sık Sık Sorulanlar

Tost makinesi nedir?

Özelliklerine göre, sadece basit bir makineyse, sadece tost yapabilir; karmaşık makinelerde bile ızgara yapmanızı sağlayan elektrikli cihazlar. Döküm plaka ile ürün daha sağlıklı bir şekilde daha yüksek sıcaklıklara ulaşabilir.

Döküm tost makinesinin avantajları nelerdir?

Kahvaltıda hızlı bir atıştırmalık yemek istiyorsanız kısa sürede tost yaparak yiyebilirsiniz. Satın alacağınız model izin veriyorsa, makinenizi ızgara için bile kullanabilirsiniz. Geceleri aniden acıktıysanız kendinizi beslemek son derece uygun olacaktır🙂

Sonuç

Birçok model var ve elbette birçok ek özellik veya avantaj var. Bununla birlikte, en iyi karar, sizden geçen ve iyi hissettiren bir model elde etmek olacaktır, 🙂 piyasadaki en iyi döküm tost makinesi için bir seçim yapmayı düşüneceğiniz en önemli faktörün kişisel ihtiyaçlarınız olacağını düşünüyorum.

Hangi makineyi tercih edersiniz? 5 En İyi Tost Makinesi Önerisi 2022 [Granit, Döküm, Mini] listemi beğendiniz mi? Kullandığınız bir marka veya satın almak istediğiniz bir modeliniz varsa, bu markayı veya modeli seçme nedenleriniz nelerdir? Lütfen tereddüt etmeyin🙂

Caner Şimşek

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.