5 En İyi Tıraş Makinesi Tavsiye 2022[Saç Sakal Traş, Kesim]

Geçtiğimiz yıl, birçoğu saçlarını bıraktı - kelimenin tam anlamıyla. Bazıları “karantina sakalını” benimserken, bazıları grilerini uzattı veya kuaför salonları ve berberler yaz boyunca yeniden açılmaya başladığında bile daha uzun saçları kendileri kesmeyi öğrendi. Ayrıca, karantina sırasında kafalarını tıraş etmeyi seçerek kıllı durumlarına daha kalıcı çözümler arayanlar da var.

Trendin ne kadar ileri gittiğini söylemek zor , üzerindeki ilginin çoğu anekdot oldu - The Cut, Cosmopolitan ve Vice gibi yayınlar, Vox son zamanlarda kafalarını tıraş eden ve tıraş olmayı seçen insanlarla konuşurken, geçen Nisan ayında ilk kez kilitlerinden vızıldayan insanlarla röportaj yaptı. Google’da baş tıraşı aramaları, yılın başından bu yana dalgalı bir şekilde devam ettikten sonra yeniden yükselmeye başladı.

Sakal ve saç için iyi bir jilet belki de erkeklerin bakımı için en önemli üründür. Tıraş hakkında her şey, mevcut en iyi tıraş ipuçları ve saç kesimi fiyatları! Tabii ki, sık sık berbere gideriz, ancak erkek kuaförün yaptıklarının dışında, zaman zaman sakalımızı tıraş eder, saç ve sakalımızı düzenler, modeller, favorileri düzenler, kir ve boynu tıraş ederiz; Bu, çok daha düzenli ve daha temiz bir görünüme sahip olmamızı sağlayabilir.

5 En İyi Tıraş Makinesi Tavsiye 2022

Powertec Tr-558 Şarjlı Saç Sakal Traş Makinesi

Bütçeye Uygun En İyi Tıraş Makinesi Tavsiye

Güncel fiyatı öğrenmek için tıklayınız!

Bana Powertec jiletlerini sorarsanız; uygun fiyatlı olmak için harika bir seçenek. Buna ek olarak, çok, çok sayıda modeli var ve indirim dönemlerinde yakalarsanız, çok güzel fiyatlarla satın alabilirsiniz. Bu şarj edilebilir model bütçeye de uygundur, güçlü bir motora ve uzun pil ömrüne sahip çok tercih edilen bir modeldir. Jilet fiyatlarına bakılırsa, bu fiyata çok kaliteli bir model.

Özellikler

Kullanılabilirlik2 saat
Şarj Olma Süresi7 saat
Combes Sayısı4 oda
Kullanım BölgesiSaç ve sakal
Artı Yönleri
 • Uygun fiyatlı
 • Güçlü motor
 • Sıfıra yakın tıraş
Eksi Yönleri
 • Oldukça hoş bir sakal tıraş makinesi, öte yandan, çok sert sakallı bazı kullanıcılar; Makineden memnun olduklarını söylüyorlar, ama daha da iyi olabilir. Böyle sorunlarım yoktu, 🙂

Moser 1400-0050 %100 Orjinal Alman Malı Traş Makinası + 4 Tarak

Sağlam ve Kaliteli En İyi Saç Tıraş Makinesi 2022

Güncel fiyatı öğrenmek için tıklayınız!

Sağlamlığı ve yüksek kalitesi ile yıllardır efsanevi Alman yapımı Moser jiletleri ile tarihte adından resmen söz ettiriyor. Saç kesimi için yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu jilet hakkında söyleyebileceğim fazla bir şey yok, jilet dünyasından Mercedes W124 kılıfı diyebilirim, 🙂 Makinenin kablolu olduğunu hatırlatırım.

Özellikler

Anzahl der Combes4 oda
UygulamaSaç
Artı Yönleri
 • Sağlam ve yüksek kaliteli
 • Keskin bıçak
 • Profesyonel ve amatör kullanım
Eksi Yönleri
 • Makine biraz ağır, ancak saç kesim süreniz bu makine ile oldukça düşük olacağı için ağırlıklarını bu şekilde biraz telafi etmiş olacağınızı düşünüyorum.

Philips Mg7720/15 Multigroom Serisi 14’ü 1 Arada Erkek Bakım Kiti

Çok Fonksiyonlu En İyi Saç Tıraş Makinesi Önerileri 2022

Güncel fiyatı öğrenmek için tıklayınız!

Bu Philips tıraş makinesi, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek türden bir cihazdır. Ayrıca duşta ve ıslak olarak da mevcuttur. Vücut, burun, sakal ve saç kesimi için kullanabilirsiniz. 14 başlığı vardır ve yıllarca kullanabileceğiniz kaliteli bir üründür.

Ancak, uzun pil ömrüne ve hızlı şarja sahiptir. Farklı kafaları sayesinde kirli sakal, burun epilasyon, saç kesimi, favori, kir ve boyun düzeltme gibi her türlü imkanı sunar.

Özellikler

Kullanılabilirlik2 saat
Yükleme1 saat
Başlık sayısı14 oda
UygulamaSaç, sakal, burun ve vücut
Artı Yönleri
 • Çok fonksiyonlu
 • Saç
 • 5 dakikalık hızlı şarj
 • 2 saat tam şarj kullanılabilirliği
 • Islak kullanım
Eksi Yönleri
 • Dikkatli olmazsanız makine kesebilir; Özellikle vücudunuzu tıraş ediyorsanız, etek tıraş ediyorsanız ve dudakların yakınındaki yumuşak cildi tıraş ediyorsanız dikkatli olmanızı öneririm.

Philips Oneblade Qp2510/11 Hibrit Düzeltici Ve Traş Makinesi

Sinek Kaydı ve Düzeltici En İyi Sakal Tıraş Makinesi Tavsiye 2022

Cliquez ici pour connaître le prix actuel!

Oneblade aslında sinekleri kaydetmek için ideal bir makine değildir, ancak sinekleri kaydetmeye oldukça yakın sonuçlar sağlar. Jilet ne yazık ki yüzümü tahriş ediyor ve cildim hassas olduğu için bu makineyi aldım.

Sinek atışlarını tıraş ederken bu makineyi kullanıyorum ve dediğim gibi, sinek atışına çok ama çok yakın sonuçlar verebilir. Makine ayrıca ıslak kullanıma sahiptir.

Aynı zamanda, 1 mm ve 3 mm’lik kirli sakal başları çok faydalıdır. Bu makine sakal çizgisi, bıyık, favori, kir ve boyun için gerçekten mükemmeldir. Zaten bir cihazınız olsa bile, yalnızca düzeltme yapabilmeniz için öneririm.

Özellikler

Kullanılabilirlik30 dakika
Yükleme8 saat
Combes Sayısı2 oda
UygulamaSakal ve düzeltme
Artı Yönleri
 • Sinek Kaydı
 • Düzelt -ici
 • Islak kullanım
Eksi Yönleri
 • Tıraş sıklığına bağlı olarak bıçaklarınızı düzenli olarak yenilemeniz gerekebilir ve ne yazık ki bıçağın fiyatı biraz pahalıdır. Ancak, yine de jilet kullanmaktan daha pahalı olduğunu düşünüyorum.

Braun Mgk3980 Çoklu Bakım Kiti Saç Ve Sakal Traş +9 In 1 Taşıma Çantalı

Benim Tercihim En İyi Saç Tıraş Makinesi Tavsiye

Güncel fiyatı öğrenmek için tıklayınız!

Bu Braun tıraş makinesi gerçekten de tıraş işlemini rahat hale getirebilen bir makinedir. En iyi jilet tavsiye listemdeki seçimimdi. Saçlarını sıfıra yaklayabilir. Zarif çantası, usturası, makinesinin kendisi, unvanları gerçekten kaliteyi gösteriyor. Kapakları takmak, çıkarmak ve ayarlamak da oldukça kolaydır. Taşıma çantası özellikle depolama ve seyahat, tatil için yararlıdır.

Özellikler

Kullanılabilirlik1 saat
Yükleme8 saat
Başlık sayısı7 oda
UygulamaSaç, sakal, burun ve vücut
Artı Yönleri
 • Çok fonksiyonlu
 • Saç
 • Sert taşıma çantası
 • Islak kullanım
Eksi Yönleri
 • Vücudu tıraş etmek söz konusu olduğunda, bazı kullanıcılar makinenin zaman zaman kesintilere neden olduğunu söylüyor. Ayrıca vücut kesiğinize de dikkat etmeye değer, 🙂

Rehber: Tıraş Makinesi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

En iyi tıraş bıçağı nasıl seçilir

Açıkçası, bu soruya cevap verebilecek en önemli faktör, neye ihtiyacınız olduğudur. Bununla ne yapmak istiyorsun? Saç mı, sakal mı, vücut mu, etek bölgesi mi, burun kılları mı, bıyık mı? Sakalınızın uçmasını veya anız olmasını istiyorsanız ona göre seçim yapmalısınız.

Ardından, onu nasıl ve ne sıklıkla kullanacaksınız, ör. B. ıslak kullanım, yalnızca kuru kullanım veya çok sık veya nadiren sıklıkta. Örneğin çok sık kullanmayı planlıyorsanız pil ömrü ve çalışma süresi daha uzun olan modelleri tercih etmeniz faydalı olacaktır.

satın alma kriterleri

kullanım amacı

Tıraş bıçağı alıyorsanız ve tüm işlerinizi tek makine ile yapmak istiyorsanız çok kafalı, çok fonksiyonlu bir cihaz almanızda fayda var. Örneğin satın aldığınız makine vücut tıraşı için kullanılabiliyorsa, duşta tıraş olmak istediğinizde size kolaylık sağlayacağı için ıslak özelliğinin olması da önemlidir.

Amacınız sadece düzeltmeler ve küçük işlemler yapmak ise basit ve jiletli modelleri daha kolay tercih etmeniz hem bütçe hem de isteklerinizi yerine getirme açısından daha avantajlı olacaktır.

Marka

Elektrikli tıraş pazarında birkaç büyük oyuncu var; Philips, Braun, Panasonic ve Remington en bilinenleri. Yüzünüz kadar değerli bir şeyi tıraş etmek söz konusu olduğunda, her zaman güvenilir ve saygın bir marka seçmenizi öneririz ve çevrimiçi olarak mevcut en büyük markalı tıraş makinesi yelpazesini stoklamaktan gurur duyuyoruz.

Folyo Vs Döner

Elektrikli tıraş makineleri iki kategoriden birine girer; döner ve folyo. Bir folyo tıraş makinesi, bir kesme bıçağını kaplayan ince, kavisli bir metal folyodan yapılmıştır. İleri ve geri hareket ederken, folyo yüzünüzün hatları üzerinde kayarken bıçak, delikli folyodan çıkarken anızları keser. Daha kısa, daha ince bir sakalınız varsa ve her gün yakın bir tıraş elde etmek istiyorsanız, folyo tıraş makineleri harikadır. Ayrıca, cilt üzerinde daha az sert olma eğiliminde oldukları için jilet yanığına duyarlı olan hassas ve hassas cilde sahip erkekler tarafından da tercih edilirler. Hassas cildiniz varsa, tekniğinize çok dikkat edin ve cildinizi korumak ve tahrişi önlemeye yardımcı olmak için kaliteli bir tıraş hazırlık ürünü kullanın.

Döner bir tıraş makinesi ise, özelliklerinizin etrafında dairesel bir hareketle kolayca hareket eden üç veya dört yuvarlak kafaya sahiptir. Kesiciler, yüzün üzerinde hareket ederken kafaların altında dönerek saçları keser. Döner tıraş makineleri genellikle sakalı biraz daha uzun olan ve her gün tıraş olmak istemeyen beylere uygundur. Ayrıca orta ila kaba sakal yoğunluğuna ve daha sert cilde sahip erkeklerde daha etkilidirler.

Doluyor

Elektrikli tıraş makineleri elektrikle çalışan, pille çalışan veya şarj edilebilir olabilir ve seçtiğiniz seçenek büyük olasılıkla yaşam tarzınıza bağlı olacaktır. Şarj edilebilir tıraş makineleri, hareket halindeyken kullanım için idealdir ve her yerde, her zaman tıraş olma esnekliği ve rahatlığı sunar, ancak çok sık şarj etmeniz gerekiyorsa pil ömrü bir engel haline gelebilir. Piyasada çok sayıda pille çalışan seyahat jilet vardır; Bunlar gündelik kullanım için harikadır, ancak pillerin maliyeti yakında artacağından daha düzenli bir tıraş için ucuz değildir.

sıkça Sorulan Sorular

ustura nedir

Tıraş makinesi; Saç, sakal, bıyık, vücut tıraşı gibi çeşitli kullanımlara göre çeşitli şekillerde yapılan ve saçın kesilmesini, kesilmesini veya tamamen şekillendirilmesini ve düzeltmelerin yapılmasını sağlayan elektronik cihazlardır.

Sonuç

Umarım 2022 En İyi 5 Tıraş Makinesi İpuçları [Saç ve Sakal Tıraş Makinesi Önerisi] yazımı beğenmişsinizdir.

Caner Şimşek

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *