|

5 En İyi Saç Düzleştirici Tavsiye 2022 [Keratinli, Taraklı]

Hepimiz kendi saç gezimizdeydik. Ortaokuldaki ilk girişimlerden (ebeveynlerimiz tarafından keşfedildiğinde genellikle aniden durma noktasına gelen), lisedeki sinirli saç stillerine, büyürken güzel görünmeye çalışmamıza kadar. Bu bir maceraydı ve bahse girerim bu süre zarfında sayabileceğinizden daha fazla ürünü test ettiniz.

Saç boyaları, fırçalar, saç kremleri, şampuanlar, maskeler - orada yapıldı. Daha sonra saç maşaları, silindirler ve son olarak saç düzleştiriciler vardır. Saçlarınız doğası gereği kıvırcık veya dalgalıysa, muhtemelen ince, mükemmel pürüzsüz bir saç modeli hayal edersiniz. Ama saçı tamamen mahvetmeden bunu nasıl başarabilirsin? Doğru, iyi bir saç düzleştiriciye ihtiyacın var.

Aklında yeni bir saç modeli var mı? Sonunda bu pürüzsüz ipek görünümü elde etmek istiyor musunuz? Sizi koruyoruz ve saç yolculuğunuzdaki bir sonraki adımın harika olduğundan emin olmamıza yardımcı olacağız. Bu kılavuzda, en iyi saç düzleştiriciler ve onlar hakkında bilmeniz gereken her şey hakkında konuşacağız.

İyi bir saç düzleştirici alarak saçlarınızı evde şekillendirebilir ve kuaför maliyetlerini azaltabilirsiniz. İşte sizin için bir araya koyduğum 2022 için en iyi saç düzleştirici önerileri:

5 En İyi Saç Düzleştirici Tavsiye 2022

Grundig HS 7032 Botanika Lavanta Yağı Kaplı Plakalı İyonik Saç Düzleştirici

Bütçeye Uygun En İyi Saç Düzleştirici Tavsiye

Grundig, saçınıza zarar vermeden lavanta yağı ile kaplanmış lavanta yağı ile aktive edilen lavanta yağı ile saçlarınızı botanik olarak düzleştirmektedir. 160 dereceden 220 dereceye kadar 4 farklı sıcaklık ayarı vardır. 40 saniyede ısınır ve saçlarınızı hızlı bir şekilde düzleştirmenizi sağlar. İyonik fonksiyonu sayesinde heyecanlandırmadan saçlarınızı pürüzsüzleştirir. Bu ona parlak ve sağlıklı bir görünüm verir.

Grundig botanik saç düzleştirici, lavanta yağına ek olarak biberiye yağı ve papatya yağı seçeneklerine sahiptir. Tabaklarındaki bu doğal yağlar ısı ile aktive edilir ve saçlarınızın düzleştirmesi ve pürüzsüzleştirmesi sırasında saçınızı takmak veya zarar vermek zorunda kalmadan besler. Ayrıca, bu yağlar düzleştirdikten sonra saçlarınızın parlamasını ve sağlıklı görünmesini sağlayacaktır.

Güncel fiyatı öğrenmek için tıklayınız!

Özellikler

Maksimum sıcaklık220 derece
Plaka TürüSeramik plaka
Otomatik kapatmaVar
Artı Yönleri
 • Yağ kaplı iyon plakaları sayesinde saçınızı yıpratmadan düzleştirme
Eksi Yönleri
 • Düzleştirme sırasında, ürün ısıyı tutamaklara aktarır ve bu da elde küçük yanıklara neden olabilir.

Arzum AR5063 Volume Pro Hava Üflemeli Saç Düzleştirici

Hava Üflemeli En İyi Saç Düzleştirici 2022

Arzum Volume Pro üfleme kalıplayıcı, saçınızı kurutmak ve şekillendirmek için 1200 watt motor gücüne sahiptir. Üfleme havası ile stil yapmanızı sağlayan bu düzleştirici, bu özelliği ile saçınıza zarar vermeden şekillendirme imkanı sunar. İki ısı seviyesine sahip olan bu iyonik düzleştirme teknolojisi ile saçlarınız elektrifikasyon olmadan pürüzsüzlenebilir.

Aynı zamanda, bu soğuk üfleyici saçınıza verdiğiniz şekli sabitlemenizi ve şeklini uzun saatler boyunca korumanızı sağlar. Seramik plakalı bu pürüzsüz 230 dereceye kadar ulaşabilir.

Güncel fiyatı öğrenmek için tıklayınız!

Özellikler

Maksimum Sıcaklık 230 Derece
Plaka TürüSeramik Plaka
Otomatik KapanmaYok
Artı Yönleri
 • Havaya üflerken saçı yıpratmayın
 • Kurutma ve şekillendirme imkanı
Eksi Yönleri
 • Dönen bir yapıya sahip olmadığından, başı uzun saçlarda kullanmak zor

Arzum Süperstar Saç Düzleştirici Fırça

Fönlü Tarak En İyi Taraklı Saç Düzleştirici Fırça Tavsiye

Desire Superstar E saç fırçam ile resim yaparken saçlarınızı düzleştirip doğal hacmini koruyarak hacimli ve düz saçlara sahip olabilirsiniz. Bu tarak şeklindeki düzleştiricinin seramik kaplı tarak dişleri ile saçlarınızı tarayarak düzleştirebilirsiniz. 140 derece ile 220 derece arasında değişen sıcaklık ayarını dijital ekranda görebilir ve ayarlayabilirsiniz.

Tourmaline iyon teknolojisi saçlarınızın elektriklenmesini önler ve pürüzsüz bir görünüm sağlar. Soğuk kompozisyon uçları hızlı bir şekilde ısınır ve düğme kilidi işleviyle saçınızı pürüzsüzleştirirken sıcaklık ayarını korur. Ayrıca, 30 dakika sonra otomatik olarak kapanacağını unutursanız evinizi yangınlardan korur.

Güncel fiyatı öğrenmek için tıklayınız!

Özellikler

Maksimum sıcaklık220 Derece
Plaka TürüSeramik Plaka
Otomatik KapanmaYok
Artı Yönleri
 • Tarak benzeri şekli sayesinde cildini korurken saçlarınızı düzleştirin
Eksi Yönleri
 • Kısa saçlar için etkili kullanım sağlanamaz

Philips Hp 8361/00 Procera Keratin Saç Düzleştirici

Kaliteli En İyi Keratin Saç Düzleştirici 2022 Önerileri

Philips Procera Keratin Düzleştirici ile keratin kaplı lekeleri sayesinde saçlarınıza dikkat ederek düzleştirebilirsiniz. Ayrıca iyon bakım fonksiyonu sayesinde saçlarınızı elektrifikasyon veya hasar olmadan pürüzsüzleştirebilirsiniz. Hassas titreşimli noktaları, ısıyı saçınıza eşit olarak dağıtır ve herhangi bir saç telini yumuşatmaya yardımcı olun.

230 dereceye varan sıcaklığı ile saçlarınızı profesyonel olarak pürüzsüzleştirerek kuaför dışında olduğu izlenimini verir. Gösterge ışığıyla kullanılabileceğini gösterir. Keratin kaplı seramik plakalar hafifçe saçınıza kayarak parlak ve sağlıklı bir görünüm yaratır

Sadece 30 saniyede ısınan ve 60 dakika sonra otomatik olarak kapanacak dijital Temperatureinstellung.Es ile saçlarınızı hassas ayarlarda düzleştirmenizi sağlar.

Güncel fiyatı öğrenmek için tıklayınız!

Özellikler

Maksimum Sıcaklık230 Derece
Plaka TürüSeramik Plaka
Otomatik KapanmaYok
Artı Yönleri
 • Saçı keratin kaplı lekelerle yıpratmadan düzleştirme
 • Keratin Bakımı
Eksi Yönleri
 • Kayıtlar tamamen kapatılmadı ve silinmesi gerekiyor

Remington S5505 Pro-ceramic Ultra Saç Düzleştirici

Benim Tercihim En İyi Saç Düzleştiricisi Tavsiye

Remington Pro-Ceramic Saç Düzleştirici size kaliteli pürüzsüz ve ipeksi saçlar sunar. 150 dereceden 230 dereceye kadar dijital sıcaklık göstergesi olan bu düzleştirici, derece kontrolü ile saçlarınızı aşırı sıcaktan korur. Bu doğrultucu sadece 12 saniyede 230 dereceye ulaşabilir ve turbo ısıtıcıya sahiptir.

İnce 110 mm uzunluğundaki seramik plakaları ile saçlarınızı kökten tırnağa pürüzsüzleştirerek %75 daha yumuşak ve pürüzsüz saçlar sağlayabilirsiniz. Açmayı unutursanız, 60 dakika sonra kendi kendine kapanır ve evinizi yangın tehlikesinden korur. Bu ürün fiyat ve kalite 🙂 ile en iyi saç düzleştirme ipuçları alarak benim seçimim oldu

Güncel fiyatı öğrenmek için tıklayınız!

Özellikler

Maksimum Sıcaklık230 Derece
Plaka TürüSeramik Plaka
Otomatik KapanmaYok
Artı Yönleri
 • Saçınızı yıpratmak zorunda kalmadan düzleştirmek ve ekstra yumuşaklık sağlamak
 • Hızlı ısıtma
 • Nitelik
 • Uygun fiyatlı
Eksi Yönleri
 • İnce lekeler ve kalın saçlar ve bukleler, ama her zaman düzleştirme

Rehber: Saç Düzleştirici Hakkında Bilmeniz Gerekenler

En İyi Saç Düzleştirici Nasıl Seçilir?

Saç düzleştirici alındığında yıllarca kullanılan bir araçtır. Bu nedenle saç düzleştirici alırken iyi bir seçim yapmalısınız. Detaylı olarak dikkat etmeniz gereken noktalara aşağıdaki Satın Alma Kriterleri bölümünden 🙂

Satın Alma Kriterleri

Saç türü

Saçlar kıvırcık, pürüzsüz, ince, kalın, pürüzsüz, pürüzlü, parlak veya donuk olabilir. Her saç türü, bu şık ve cilalı görünümü elde etmek için farklı bir saç düzleştirici türüne ihtiyaç duyar. Farklı saç dokuları onları pürüzsüz hale getirmek için farklı tedavi gerektirir.

 • Kalın, kıvırcık ve pürüzlü saçlar - daha yüksek sıcaklıkların yumuşatılmasını gerektirir. Saç düzleştiricinin sıcaklığı 400 Deg F’ye kadar ayarlanabilir. Kaba saçların avantajı, bu ısı seviyesi ile zarar görmemeleridir.
 • İnce, hasarlı saçlar - daha düşük sıcaklıklar etkili bir şekilde çalıştığından, bu tür saçları düzleştirmek çok kolaydır
 • Orta saç - saçın bu dokusu ne kaba ne de incedir. Orta sıcaklık ısısı ile kolayca evcilleştirilebilir

Isı ve hava ile desteklenmektedir

Isı saç düzleştiricilere ek olarak, hava saç düzleştiriciler de mevcuttur. Klimalı düzleştiriciler saçlarınızı daha az giyer. Ancak düzleştirmede ısı ile çalışanlar kadar etkili değildirler. Bunu göz önünde bulundurarak seçiminizi yapmalısınız.

Saç Düzleştirici Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Saç düzleştirici aldıktan sonra kullanım sırasında dikkat edilmesi gereken şeyler de vardır. Isı derecesi bunlardan biridir. Çoğu doğrultucu 230 dereceye kadar çıkabilir. Ancak yüksek ısı saçınıza zarar verebilir. Saçlarınızın zarar görmemesi için 200 dereceyi geçmemelisiniz. Saçlarınız çok kalınsa, daha yüksek derecelere çıkabilirsiniz.

Saç düzleştiriciler saçınızı şekillendirmek için harika araçlardır. Bununla birlikte, ısı ile çalıştığı için saçınızı da yıpratabilirsiniz. Saçlarınızın yıpranmaması için günlük ve haftalık saç tedavilerinize müdahale etmemelisiniz. Ve saçınıza bir ısıl işlem uygulamadan önce, ısıdan koruyucu bir sprey kullanmanız gerekir.

Sık Sorulan Sorular

Saç düzleştirici nedir?

Saç düzleştiriciler, kimyasal bağlara zarar vermeden saçları düzleştirmeye hizmet eden elektronik aletlerdir. Hava ile çalışan, ısı ile çalışan, ölçeklenmiş, seramik plak veya titanyum plak gibi birçok tip vardır.

Seramik plak ile titanyum plak arasındaki fark nedir? Hangisini yanımda götüreyim?

Dalgalı ve ince telli saçlar için seramik plak, kıvırcık ve kalın saç telleriniz varsa, titanyum plak seçmekte fayda var.

Sonuç

Bu yazıda hem sportif hem de şık kombinlerle kullanacağınız düz saçlar için satın alabileceğiniz saç düzleştiriciler önerdim. Saç düzleştiriciler birçok marka ve modelde mevcuttur. Hangi markayı alacağınız ve hangi modelin size ve saçınıza bağlı olduğu. Bu yazımda hem hava hem de ısı ile çalışan saç düzleştiriciler için önerilerde bulundum.

Birçok marka ve modelden, kullanıcılar arasında en iyi performansı gösteren ürünleri seçtim. Saç düzleştirici uzun süreli bir ürün olduğu için seçerken doğru düzleştiriciyi seçmelisiniz. Böylece yumuşatma ışığınızı yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Saçların parlak, ipeksi ve saçların parlak ve sağlıklı görünmesi için yüksek kaliteli bir saç düzleştirici kullanılmalıdır. Saçın ısıl işlem saça zarar verir, ancak doğru düzleştiriciyi kullanmak saç hasarını çok yüksek bir dereceye kadar azaltabilir. Saç tipinize uygun doğru tabağı seçin ve saçınıza ekstra parlaklık kazandırmak için ekstra saç bakım ürünlerini kullanmayı unutmayın.

Düzleştirilmiş saçlarınızı koruyan ve sağlıklı tutan saçınızı nemlendirmek için özel şampuanlar ve saç kremleri kullanın.

Sizin için en iyi saç düzleştirici, bütçenize uyan, saçınıza en az zarar veren, kullanımı kolay, çok fazla veya düzensiz ısınmayan, saçınızı kıvırcık yapmadan istediğiniz gibi stillendirmesidir. Çok çeşitli saç düzleştiriciler ve düzleştirici ütüler ile saçınızı taç zaferinize dönüştürecek olanı seçin!

Teşekkür ederim .

Caner Şimşek

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *