5 En İyi Powerbank Tavsiye 2022 [Taşınabilir Şarj 10000 mAh]

Telefonunuz düzken ve kağıt haritanızın şifresi çözülürken yürüyüşünüzde hiçbir yerin ortasında mahsur kalmanız yabancı bir dil okumak gibidir. Arabanın arka koltuğunda oturmak ve telefonunuz panik uyandıran% 1 seviyesine ulaştığı için öfkeyle çığlık atmak istemek, bu yüzden gerçekten bir zaman meselesi … Etrafınızda oturan aile üyelerinizle konuşun.

Trendeyken Clash Of Clans’ta süper yüksek bir seviyeye ulaşın, sadece telefonunuzun % 3 pil işaretine doğru gittiğini fark edin. Bunların hepsi büyük, felaket problemler, ama sadece sizden ücret almak ve koşmanızı sağlamak için yedek bir güç bankanız olmadığı için. Ama asıl önemli soru, alabileceğin en iyi güç bankası hangisi? Giderek daha fazla güç bankası markası piyasaya çıktıkça cevap her geçen hafta daha da zorlaşıyor.

Hazır olduğunuzda, en iyi güç bankası öneri listemle başlayalım! Ayrıca bir güç bankası satın alırken nelere dikkat etmen konusunda bir rehber de vardır. Şuna bir bakmalısın🙂

5 En İyi Powerbank Tavsiye 2022

Dexim 10000 mAh Slim Powerbank

Bütçeye Uygun En İyi Powerbank Tavsiye

Artı Yönleri
 • Uygun fiyatlı
 • 2 USB bağlantı noktası
 • Sağlıklı
Eksi Yönleri
 • Biraz ağır ama fiyatına uygun harika bir cihaz🙂

Ucuz, iş gücü bankası modeli. 10000 mAh fiyatıyla Dexim, uzun süre taşınabilir bir şarj cihazına ihtiyacınız varsa hile yapacaktır. Biraz ağır bir model olduğunu söylemeliyim, çantada taşımak sizin için bir sorun olmayacaksa, kolayca alabilirsiniz.

Özellikler

Çıkış Port Sayısı2 USB
Giriş Port Sayısı1 Micro USB
Şarj Durum GöstergesiVar
Pil Gücü
10000 mAh

Samsung Wireless Kablosuz Powerbank Hızlı Şarj 10000 mAh

Wireless En İyi Kablosuz Powerbank Tavsiye 2022

Artı Yönleri
 • Kablosuz şarj
 • Hızlı şarj
 • IQ Sertifikası
 • Zarif tasarım
Eksi Yönleri
 • Hızlı şarj, kablosuz şarj ile sizi tatmin etmeyebilir, ancak yine de ideal bir hızda şarj olur 🙂

Bu, Samsung Wireless Powerbank QI sertifikasına sahip kablosuz bir modeldir. 10000 mAh büyük kapasiteli bir ürün. Kablosuz şarjı destekleyen bir telefonunuz varsa, kesinlikle kaçırmayın derim, aynı zamanda harika bir tasarıma sahiptir.

Özellikler

Kablosuz Şarj ÖzelliğiVar
Hızlı ŞarjVar
Çıkış Port Sayısı1 USB
Giriş Port Sayısı1 Type C
Şarj Durum GöstergesiVar
Pil Gücü10000 mAh

Xiaomi Redmi 20000 mAh Powerbank REDMİ20

Büyük Batarya En İyi 20000mAh Powerbank Tavsiye

Artı Yönleri
 • Büyük kapasite
 • Hızlı şarj
 • Mikro USB ve Type-C bağlantı noktası
Eksi Yönleri
 • Kapasite büyük olduğundan, nakliye sizin için bir sorunsa ağırlık ve daha düşük kapasiteli ürünleri seçmelisiniz🙂

Şimdi bu modele gelelim, büyük kapasiteli taşınabilir bir şarj cihazı. Xiaomi Powerbank 20000 mAh kapasiteye sahiptir, böylece telefonunuzu tekrar tekrar şarj edebilirsiniz. Redmi 20000 de çok tercih edilen bir seçenek.

Özellikler

Hızlı ŞarjVar
Çıkış Port Sayısı2 USB
Giriş Port Sayısı1 Micro USB 1 Type C
Şarj Durum GöstergesiVar
Pil Gücü20000 mAh

Duracell Powerbank 10050 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

Kaliteli En İyi Powerbank 2022

Artı Yönleri
 • Nitelik
 • Hızlı şarj
Eksi Yönleri
 • Biraz pahalı, 🙂

Yıllardır pillerinin kalitesini kanıtlayan ve kalitesini hemen hemen herkes bilen Duracell güç bankası modeli. Marka nedeniyle fiyatlar biraz yüksek olsa da kaliteli bir ürün olduğunu söylemeliyim 🙂

Özellikler

Hızlı ŞarjVar
Çıkış Port Sayısı
2 USB
Giriş Port Sayısı1 Micro USB
Şarj Durum GöstergesiVar
Pil Gücü
10050 mAh

Samsung 10000 Mah Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı Gümüş

Benim Tercihim En İyi Powerbank Tavsiye

Artı Yönleri
 • Hızlı şarj
 • İki USB bağlantı noktası
 • İnce ve hafif tasarım
Eksi Yönleri
 • 1 Keşke Mikro USB yerine doğrudan 1 Tip C giriş veya ek 1 Tip C girişi olsaydı, ancak kablo 🙂

Samsung Powerbank 10000 mAh, çok ince ve şık bir tasarıma sahiptir. Hızlı şarj özelliği, ortalama fiyatı ve Samsung kalitesi ile en iyi güç bankası öneri listemdeki seçimimdi. Bu iPhone 6’nın boyutudur ve bana sorarsanız idealdir.

Özellikler

Hızlı ŞarjVar
Çıkış Port Sayısı2 USB
Giriş Port Sayısı1 Micro USB
Şarj Durum GöstergesiVar
Pil Gücü10000 mAh

Rehber: Powerbankler Hakkında Bilmeniz Gerekenler

En iyi güç bankası nasıl seçilir?

Güç bankasını seçerken; cihazı ne sıklıkta kullanacağınız, telefonunuzun pilinin mAh sayısı (yani boyutu), cihaz takma miktarı, telefonunuzun pil ömrü en önemli faktörlerdir.

Ve tabii ki bütçenizi seçerken en önemli faktörlere 🙂 olan güç bankalarının fiyatları oldukça değişkendir, her şey gibi, aşağıdaki satın alma kriterlerine bir göz atarak karar verme sürecini biraz daha kolaylaştırabilirsiniz.

Satın Alma Kriterleri

Fiyat ve kalite

İhtiyaçlarınıza uygun mükemmel bir güç bankası arıyorsanız, resimlerin ötesine bakmanız gerekir. Teknik özelliklere bir göz atın ve güç bankasını kullanımınız için hangi özelliklerin önemli olduğuna karar verin. Bazen daha ucuz bir model ihtiyaçlarınızı karşılamaz ve ucuz güç bankası istediğiniz kadar uzun sürmeyebilir.

Fiyat-performans oranına yakından bakmanın bir diğer nedeni de aşırı yük. Bazı ucuz güç bankaları elektronik cihazlarınızı aşırı yükleyebilir ve zarar verebilir. Tüm güç bankalarımız test edilir ve tüm Avrupa güvenlik gereksinimlerini karşılar

Güç bankasının kullanımı

Bir güç bankası birden fazla amaç için kullanılabilir. Bir öğrenci, mevcut bir elektrik prizi yoksa okula giden otobüste bir güç bankası kullanabilir, bir dağcı acil durum sinyali göndermesi gerektiğinde akıllı telefonunu kullanmak için güç bankasını kullanabilir veya bir hayatta kalma uzmanı, bir fırtına onları öfkelediğinde bir dış mekan güç bankası kullanabilir.

mAh pil kapasitesi

Pil kapasitesi satın alırken en önemli kriterlerden biridir. Kullanım amacınıza bağlı olarak, küçük bir pile veya uzun süre dayanan büyük bir pile sahip bir cihaz alabilirsiniz. Sadece acil durumlardan tasarruf sağlayan bir ürüne ihtiyacınız var, basit bir güç bankası hile yapacaktır.

Ancak, telefonunuz genellikle boşsa veya uzun süre bağlayamıyorsanız, yaklaşık 10000 mAh veya 20000 mAh taşınabilir şarj cihazları sizi daha mutlu edecektir.

Hayat

Tabii ki, yüksek kaliteli bir güç bankası alırsanız, cihazı daha uzun süre kullanabilirsiniz. Bazı ucuz ürünler çok kısa sürede çökebilir ve diğer modelleri aramaya gitmeniz ve tekrar para harcamanız gerekir.

Bu gibi durumlardan kaçınmak için, baştan yakından bakmaya değer. Her kaliteli ürünün pahalı olacağına dair bir kural olmadığı için araştırmanızı yaparak uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler bulabilirsiniz.

USB bağlantı noktaları

Şarj edilmesi gereken birden fazla telefonu yanınızda götürüyorsanız, birden fazla USB bağlantı noktasına sahip taşınabilir şarj cihazlarını seçmeye değer. İki telefonunuz varsa, bu faktörü 🙂

Sık Sık Sorulanlar

Powerbank nedir?

Cep telefonu olmadan yaşayamayan, telefonunu sürekli kullanan biriyseniz veya telefonunuz sık sık söndüğünde tutmuyorsa, yanınızda taşıyabileceğiniz güç bankaları veya taşınabilir şarj cihazları adı verilen bu küçük güç adaptörleri işinizi çok daha kolay hale getirir.

Powerbanks, telefonunuzun pili bittiğinde telefonunuzu bir güç bankasına bağlamanıza olanak sağlar, böylece 🙂 kritik zamanlarda işletmenizin kesintiye uğramasını önler. Örneğin, kısa bir yolculuk yapacaksınız, bu durumda bir satış noktası bulamayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda, bu küçük taşınabilir şarj cihazlarının neredeyse hayatınızı kurtaracağını söyleyebilirim🙂

mAh nedir?

İngilizce bir kısaltma olan MAh, Miliamper Clock’un kısaltmasıdır. Teknik detaylara girmeden, bir mAh pilin ne kadar güç depolayabileceğini söyleyebilirim. Yine, hemen hemen mAh, daha fazla pil veya pil daha fazla şarj süresini ve kullanımını destekleyebilir.

Sonuç

Güç bankaları bir geziye, pikniğe veya kampa gittiğimizde veya bir yolculuğa çıktığımızda hayatımızı son derece kolaylaştırır. Telefonunuz hızlı bir şekilde boşalmışsa, kullanım veya ihtiyaç için taşınabilir bir şarj cihazı satın almalısınız. Birçok model ve marka vardır ve bu nedenle güç bankalarının fiyatları oldukça değişkendir.

Satın almaya karar verirken, boyut, ağırlık, pil kapasitesi, mAh sayısı gibi birçok faktörü göz önünde bulundurmanız gerekir.

5 En İyi Powerbank Önerisi Yazım 2022 [10000mAh Taşınabilir Şarj Cihazı] hakkında ne düşünüyorsunuz? Hangi marka ve modeli tercih edersiniz? Lütfen düşüncelerinizi ve sorularınızı, varsa, tereddüt etmeden yorumlar bölümünde belirtin 🙂

Teşekkür ederim, 🙂

Caner Şimşek

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *