8 En İyi Lazer Epilasyon Aleti Önerisi ve Kullanıcı Yorumları

Ağda, jilet, epilatör, tüy dökücü kremler… Belki hepsini denediniz ve şimdi saçlarınızdan tamamen kurtulmak istiyorsunuz. Saçınız geçici olarak alındıktan sonra, tekrar uzaması genellikle uzun sürmez. Bu soruna duyarlıysanız ve en küçük tüylere bile tahammül edemiyorsanız lazer epilasyon yöntemini düşünmeye başlayabilirsiniz. Tüylerin zamanla azalması, incelmesi ve sonunda tamamen yok olması çok uygundur. Güzellik merkezleri lazer epilasyon yaptırmak isteyen insanlarla dolu olsa da, mahremiyetten kaçınan birçok kadın için durum böyle olmayabilir. Bu durumda imdadımıza yetişen ev tipi lazer epilasyon cihazları en büyük kurtarıcımız olacaktır. Bu cihazlar ile istediğimiz zaman ve hiçbir yere gitmeden tamamen rahat bir şekilde saçlardan kurtulmamız mümkün. Ancak böyle bir mucize cihazı satın almadan önce lazer epilasyonun temel mantığını bilmemiz gerekiyor.

Lazer Epilasyon Ne Demektir?

Vücuttaki istenmeyen kıl köklerinin lazer ışınları ile kalıcı olarak yok edilmesi işlemine lazer epilasyon denir. 1990’lı yıllardan itibaren kullanılmaya başlanan ve giderek daha popüler hale gelen bu uygulama gözle görülür bir etkiye sahiptir ve bu etkileri dermatoloji çevreleri tarafından da kabul görmüştür. Dermatolojik literatürde yerini alan lazer epilasyon yöntemlerine dayalı makaleler, bu işlemin tıp tarafından kabul edildiğini göstermektedir.

Lazer epilasyon ışığının hedeflediği saç kökleri, etkinin dalga boyu ve süresinden etkilenir. Ancak çevredeki cilt bu süreçten fazla etkilenmez. Saç büyümesine neden olan saç kökleri ve melanin pigmenti yok edilir ve saçların yeniden çıkması engellenir. Çünkü lazer ışını koyu renkli kıllar tarafından emilir. Saç köklerinin tahrip olması sonucu büyüme durur. Lazer epilasyon başlığından milisaniyelik darbeler ile kıl köklerine odaklanılır ve kontrollü bir şekilde ısı oluşturulur. İşlem düzenli olarak uygulanırsa yıpranmış saçlar yeniden çıkma gücünü kaybeder ve zamanla yok olur. Çevre dokuya zarar vermeyen lazer epilasyon ile sadece kıl kökleri zarar görür. Termal enerji elde etmek için saç kökü, ısıya dönüştürülebilen ışık enerjisine ihtiyaç duyar. Burada gerekli olan bu enerjiyi sağlayan lazer epilasyon cihazlarını güzellik salonlarında kullanabilir veya dilerseniz satın alarak evinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Aleti Satın Almadan Önce Bilinmesi Gerekenler

Lazer epilasyon cihazı satın almadan önce dikkat etmeniz gereken bazı detaylar vardır. Her alışverişte olduğu gibi öncelikle satın almak istediğiniz cihazın hangi özelliklere sahip olduğunu ve beklentilerinizi karşılayıp karşılamadığını araştırmalısınız. Lazer epilasyon cihazları genellikle pahalı ürünlerdir ve sonradan pişman olmamak için iyi bir pazar araştırması yapmak en doğrusudur. Ayrıca sadece alacağınız cihaz değil, teninizin ve saçınızın rengi de uygulamanın başarısı için çok önemlidir.

Atış Sayısı

Lazer epilasyon cihazlarının atış sayıları birbirinden farklıdır. Bazı cihazlarda yedek kartuş bulunurken bazılarında yoktur. Yani cihazın çekim sayısı tamamlandığında artık kullanılmayacaktır. Ancak şunu da söylemek gerekir ki, örneğin 250.000 atışlık bir ürünü yıllarca kullanmak mümkün. Lazer epilasyon cihazınızı yılda bir kez kullansanız bile yeterli olacaktır çünkü 1 yıl sonra tüyler neredeyse tamamen yok olur. Düzenli kullanımda saçlar çok zayıflar ve yok olurlar, çıksalar bile çok ince ve cansız görünürler.

Kullanım Amacı

Lazer epilasyon cihazınızı sadece bacak ve kol gibi bölgelerde değil, yüz, bikini ve koltuk altı gibi bölgelerde de kullanmak isteyebilirsiniz. Alacağınız ürünün bu bölgelerde rahatlıkla kullanılabileceğinden emin olmalısınız. Bazı cihazlarda, özellikle hassas alanlar için yedek bir hassas başlık bulunur.

Otomatik Kayma ve Manuel Özellik

Bazı cihazlarda kaydırma işlevi vardır. Bu özellik, uygulama sırasında cihazı kaldırmadan cildinizin üzerinde kaydırmanıza olanak tanır. Bu nedenle, cihaz sizin çekim yapmanıza gerek kalmadan otomatik olarak çekim yapacaktır. Manuel lazer epilasyon cihazlarında tekrar çekim yapabilmek için her atıştan sonra cihazı çıkarmanız ve farklı bir bölgede tutmanız gerekmektedir. Bazı cihazlarda her iki özellik bir arada bulunur. Ayrıca büyük başlı bir lazer epilasyon cihazı tercih ederseniz, uygulamayı daha kısa sürede bitirmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Cilt güvenliği

Temas sensörlü lazer epilasyon cihazları cilde tam temas etmeden asla çıkmaz. Bu, saçlarınız dışında vücudunuzun herhangi bir bölümünün ışınlardan zarar görmesini engeller. Otomatik cilt sensörü, cilt tonunuza en uygun çekimin yoğunluğunu belirleyen bir işlevdir. Bu nedenle cildin zarar görmesini engeller ve en uygun çekim ayarını belirlemenize olanak tanır. Lazer epilasyon cihazında cildi UV ışınlarından koruyan bir UV filtresi de bulunmalıdır.

Cilt ve Kıl Rengi

Çok koyu tenli kişiler için lazer epilasyon cihazları asla uygun değildir. Yanıklara neden olur ve cildi tahrip eder. Kuşkusuz lazer epilasyon cihazları koyu renkli tüyleri çok daha kolay tespit eder ve daha iyi sonuç verir. Ancak saçınızda sarı, kumral, beyaz veya kırmızı gibi renkler varsa ne yazık ki çok olumlu sonuçlar alamayabilirsiniz.

En İyi Lazer Epilasyon Aleti Tavsiyeleri

Piyasadaki birçok lazer epilasyon cihazı arasından size en uygun olanı seçmek biraz zor olabilir. Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için başlıca lazer epilasyon cihazlarını ve özelliklerini ele aldık. Araştırmalarımız sonucunda elde ettiğimiz bilgileri sizlerle paylaştık. Dilerseniz ürünler hakkında yapmış olduğumuz objektif incelemelere göz atabilir veya ürünlere tıklayarak satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz 🙂

Xiaomi Inface IPL Epilasyon Aleti

Xiaomi Inface IPL Epilasyon Aracı 900.000 çekime sahiptir. 2 kullanım modu ile çalışan ürün, 5 güç ayarında kullanılabilir. 2 haftada dikkat çekici bir sonuç üreten cihaz, kolay taşınabilirliği ve kullanım kolaylığı ile öne çıkıyor. 36w güç ile çalışan Xiaomi Inface IPL epilatör hassas bölgeler için manuel mod ile kullanılırken tüm vücut için 5 güç ayarı ile kullanılır. Uzun süreli kullanıma uygun olan cihaz, size istenmeyen tüylerden tamamen kurtulma imkanı sunuyor.

Ürünü tercih edenler çekim sayısının çok fazla olduğunu söylüyor. Fiyat olarak da bilinen diğer markalara göre çok daha ucuz olması da takdir edilmektedir. Ürün çalışırken biraz ısınıyor ama ara vererek devam ederseniz sorun yok. Tüyleri azalttığı ve kısa sürede gözle görülür farklar ortaya çıkardığı yapılan yorumlar arasındadır.

Philips BRI921/00 Lumea Advanced IPL Epilasyon Aleti

Philips BRI921 / 00 Lumea Advanced IPL Epilatör 250.000 darbe üreten bir cihazdır. Kablo olarak kullanılan ürün yüz dahil vücudun tüm bölgelerine uygundur. Cilt temas sensörlerine ve cilt rengi analiz fonksiyonlarına sahiptir. 5 ışık enerjisi ayarına sahip Philips BRI921 / 00 Lumea Advanced IPL epilatör sayesinde işlem cilt tipinize göre ayarlanır. Entegre UV filtresi, cildi UV ışınlarından korur. İstenmeyen ve gereksiz darbeleri önlemek için entegre bir güvenlik sistemi devreye girer. Cilt tonunu algılayan bir cilt tonu sensörüne sahiptir. 120-240V ile çalışan ürünün uygulama süresi her bölge için farklıdır. Hassas bölge başlığı, vücut başlığı ve yüz aparatı sayesinde güvenli ve rahat epilasyon sağlayan Philips BRI921 / 00 Lumea Advanced IPL epilatörü satın alanlar, çantanın boy düzelticisine de sahip oluyor. Yüz bölgesindeki en küçük tüyleri kısa sürede hızlı bir şekilde yok etmek için oldukça pratik bir üründür. Ayrıca telefonunuza kuracağınız Lumea uygulaması ile lazer IPL’nizi kesintisiz takip edebilecek ve ipuçları hakkında faydalı bilgiler alabileceksiniz.

Ürünü kullananlar kesinlikle çok kaliteli olduğunu söylüyor. Tüyleri kısa sürede azaltan Philips BRI921 / 00 Lumea Gelişmiş IPL Epilatör, çekim sırasında sadece hafif bir sıcaklık hissi verir. Ağrısız bu ürünü tercih edenler güzellik salonlarına gitmeye gerek olmadığını söylüyor. Philips BRI921 / 00 Lumea Gelişmiş IPL Epilatör, evde lazer epilasyon için mükemmel bir cihazdır. Oldukça pahalıdır, ancak ürettiği performans ve sonuçlar için buna değer.

Braun Silk Expert Pro5 PL5137 Lazer Epilasyon

Braun Silk-Expert Pro5, 400.000 darbe üreten bir cihazdır. Epilasyon cihazlarının kalitesini lazer epilasyonda kanıtlamayı başaran Braun, kullanıcıları için en ince detayları düşünmüş. Kablolu cihazın 10 yoğunluk seviyesi vardır. Bu, cildiniz için en iyi çekimi yapmanızı sağlar. Hassas bölge başlığı ise bikini bölgesi, yüz veya koltuk altı gibi bölgelerde daha ağrısız ve konforlu bir deneyim sunar. Vücudun geniş bölgelerinde çoklu atışlar sağlayan ürün, işlemi hızlı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olur. Derin çekme modu ve hızlı çekme modu bulunan cihaz, vücudun daha küçük bölgeleri için tasarlanmıştır. Son derece hızlı ateşlenen Braun Silk-Expert Pro5, her iki bacağı da 5 dakikadan kısa sürede tamamlamanıza olanak tanır. Hassas başlık sayesinde yüzünüzün üst dudak, koltuk altı gibi bölgelerine zorlanmadan ulaşabilirsiniz.

Fiyat açısından oldukça pahalı olmasına rağmen, göstermiş olduğu kalite ve yıllardır epilasyon uzmanı olması Braun’u tercih edilir kılan detaylardır. Tercih edenler Braun Silk-Expert Pro5’in kalitesinin mükemmel olduğunu iddia ediyor. Normalde ağrı eşiği düşük olan kişiler bile bu cihazdan hiçbir zaman rahatsızlık duymadıklarını ve 2-3 aylık kısa bir süre içerisinde en az %60 tüy azalması olduğunu iddia ederler.

Rowenta EP9600 IPL Instant Soft Epilasyon

Rowenta EP9600 IPL Anında Yumuşak Epilasyon, 150.000 darbe üreten bir cihazdır. Ten rengini analiz edebilen ürün, aynı zamanda cilt temas sensörü işlevine de sahiptir. Entegre UV koruması sayesinde cildi UV ışınlarından korur. 5 kademeli hız ayarı ile istediğiniz yoğunlukta çekim yapmanızı sağlar. Böylece hassas alanlar için daha düşük seviyede çekim yapabilirsiniz. Kablolu olarak kullanılan Rowenta EP9600 IPL Instant Soft Epilasyon, sizi şarj derdinden kurtarıyor. Özel patentli döner başlığı, aynı noktada iki kez çekim yapmanızı engeller ve hiçbir noktayı unutmadan uygulama yapmanızı sağlar. Kasası olmayan ürün tüm vücut kullanımı için tasarlanmıştır. Konsantre ışık atımları ilk seansta bile ciddi sonuçlar verir. Cihazı sürekli veya manuel olarak çekim yapacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

Uygun fiyatlı Rowenta EP9600, Instant Soft IPL epilasyonu tercih eden kişiler tarafından oldukça beğenilmektedir. Uygun fiyatlı, kaliteli ve pratik olması ürünün başarısını ortaya koymaktadır. Ayrıca ilk seanstan itibaren tüylerinin azaldığını fark eden birçok kişi vardır. Sadece sinek ısırığı şeklinde acı bir his veren Rowenta EP9600 IPL Anında Yumuşak Epilasyon asla şiddetli ağrıya neden olmaz. Bazıları düzenli kullanımdan sonra saçların neredeyse tamamen gittiğini söylüyor. Diğer pahalı markalara göre oldukça uygun fiyat ve performans ile karşımıza çıkan bu ürün hem uygun fiyatlı hem de saçlara veda etmek için birebir.

Fakir IPL 200.000+ Satinskin Pro IPL Lazer Epilasyon Aleti

Fakir IPL 200.000+ Satinskin Pro IPL lazer epilasyon aleti, 5 kademeli ayarlanabilir ışık yoğunluğuna sahiptir. 200.000’den fazla çekime sahip olan ürün ergonomik olarak tasarlanmış ve küçük boyutludur. Pürüzsüz bir cilt görünümü için kolay kullanım sağlar. Saçtaki melanin pigmentini tespit eden cihaz, ışığı direkt olarak saç köklerine ve tomurcuklarına gönderiyor. Kaydırma uygulaması işlevi sayesinde, cihazı deriden hiç çıkarmadan kaydırma yöntemiyle çekim yapabilirsiniz. Vücudun her bölgesi için rahat bir kullanıma sahip olan cihaz, kolay taşınabilirliği sayesinde de pratiktir. Kablolu çalışması da sürecin kesintiye uğramadan tamamlanmasını sağlar. Cilt temas sensörlü Fakir IPL 200.000+ Satinskin Pro IPL lazer epilasyon aleti ayrıca dahili UV korumasına sahiptir. 5 kademeli hız ayarı ile istediğiniz yoğunlukta çekim yapmanızı sağlar. Ten rengi analizi yapılmayan ürün, siyah ten rengine sahip kişiler dışında herkes tarafından tercih edilebilir.

Kullanan kişilerin yorumlarına baktığımızda ürün oldukça uygun bir fiyata sahip olduğu için tavsiye edilmektedir. Çünkü vuruş miktarı ve tüy azaltma işlemi başarılıdır. Ancak küçük boyutu, aynı anda küçük bir alanın çekildiği anlamına gelir. Bir ten rengi algılama sensörünün olmaması da bazı insanlar tarafından eksik olarak görülmüştür. Genel olarak Fakir IPL 200.000+ Satinskin Pro IPL lazer epilasyon aleti tüyleri azaltır ve kullanıcılar bu ürünün diğer çok pahalı markalara göre daha çok tercih edilir olduğu konusunda hemfikirdir.

Philips BRI950/00 Lumea Prestige IPL Tüy Alma Cihazı

Philips BRI950 / 00 Lumea Prestige IPL tüy alma cihazı 250.000 darbeye sahiptir. Tüm vücut için kullanıma uygun olan cihaz, cilt temas sensörü ve cilt rengi analizi ile donatılmıştır. 6 ay sonunda neredeyse tüm tüylerden kurtulmayı garanti eden Philips BRI950 / 00 Lumea Prestige IPL Tüy Alma Cihazı, akıllı başlıkları sayesinde evde rahat kullanım sunuyor. Vücudun kıvrımlarına ulaşmak için başarılı bir cihazdır. Programı vücudun her bölgesine göre ayarlayabilen akıllı aparatı, ek filtrelere sahip hassas yüz aparatı ve smartskin sensörü ile güvenli bir uygulama sağlar. İçe eğik gövde bağlantısı, ulaşılması zor alanlar için de idealdir. Hem kablolu hem de kablosuz olarak kullanılabilen Philips BRI950 / 00 Lumea Prestige IPL epilasyon cihazı her yerde ve her koşulda size eşlik edebilir. Sadece 3 uygulamada ciddi tüy azalması sağlayan cihaz, 5 kademeli enerji ayarına sahiptir. Bu nedenle kolayca istediğiniz ayarı seçip vücut bölgelerine göre çekim yapabilirsiniz. Ücretsiz Lumea uygulamasıyla kişisel bir eğitmen edinirsiniz ve hiçbir seansı kaçırmazsınız. Bu uygulama, düzenli ev lazer epilasyon için çok kullanışlıdır. Kartuşları yeniden doldurmaya veya jel kullanmaya gerek yoktur.

Philips BRI950 / 00 Lumea Prestige IPL tüy dökücü fiyat açısından biraz pahalı olsa da performans açısından kullanıcılarından tam not almıştır. İlk ayda bile belirgin bir tüy azalması yapan ürün kesinlikle tavsiye edilir.

Braun Silk Expert Pro3 PL3132 Yeni Nesil IPL Tüy Alma Cihazı

Braun Silk · Expert Pro3 PL3132 Yeni Nesil IPL Tüy Alma Cihazı 300.000 darbeye sahip olan cihaz kablo ile çalışmaktadır. Tüm vücut için uygun kullanıma sahiptir. Braun silk epil Pro uygulaması sayesinde tedavilerinizi planlama ve takip etme rahatlığına sahipsiniz. Hassas ve cilt dostu cihaz 3 yoğunluk seviyesi ile çalışır ve cildin farklı bölgelerine istenilen yoğunlukta nabız atmanızı sağlar. Ayrıca ışığın cildinizin rengine uyum sağlama özelliği vardır. Hassas kapüşon bikini, yüz ve koltuk altı gibi bölgelerde rahat kullanım sunar. Ürün çantası ile birlikte satılmaktadır ve taşıması çok pratiktir. 2 konfor modu ile nazik ve normal modda çalışabilir. Şarj veya pil gerektirmeyen cihaz, kablo ile çalıştığı için oldukça kullanışlıdır. Braun Silk Expert Pro3 PL3132 Işık, cilt tonu sensörü ve ultraviyole filtreli yeni nesil IPL epilasyon cihazı, kaydırma modu sayesinde kaldırılmadan işleme devam etmenizi sağlar. 100-240v güç kaynağı ile çalışır.

Kullanan kişilerin yorumlarına baktığımızda 3 ayda %80’e varan azalma olduğunu gördük. Çok hızlı nabız atma işlevine sahip olmasına rağmen hiçbir şekilde ağrı hissetmeyen cihaz, amiral gemisi modellerine göre de uygun fiyatlı.

Remington IPL8500 i-Light Luxe Lazer Epilasyon Aleti

Remington IPL8500 i-Light Luxe lazer epilatör, 300.000 darbeli bir cihazdır. Cilt rengi analizi ve cilt temas sensörü bulunan ürün, cildi UV ışınlarından koruyabilen entegre UV korumasına sahiptir. 3 kademeli hız / enerji ayarı ile kablolu çalışır. Böylece şarj sorunu yaşamazsınız. Taşıma çantası da bulunan ürün, taşıması kolay ve pratiktir. Tüm vücut kullanımına uygun olan cihaz, 3 saniyelik yanma özelliğine sahiptir. Cilt tonu kontrolü analizi yapan cihaz, her 10 saniyede bir cilt tonunuzu tespit eder. Tekli ve çoklu çekim ayarları ile sürekli veya manuel çekim yapabilirsiniz.

Ortalama bir fiyat etiketine sahip olan cihaz, kullanan kişilere hitap etse de koyu ten rengine sahip kişilerin boş çekimler yaptığı da gözlemleniyor. Özellikle manuel mod, ürünün en beğenilen özelliklerinden biridir.

Lazer Epilasyon Aleti Nasıl Kullanılır?

Ev tipi lazer epilasyon cihazı kullanarak 6-8 seansta tüylerden tamamen kurtulabilirsiniz. Göz çevresi hariç tüm vücutta kullanıma uygun olan cihazlar inanılmaz bir rahatlık sunuyor.

Evde lazer epilasyon yapmadan önce uygulayacağınız bölgeyi jiletle tıraş etmelisiniz. Ağda gibi yöntemlerle tüyleri kökünden alırsanız cihaz kıl köklerini algılayamaz ve ciltte yanıklar oluşabilir. Ayrıca lazer epilasyon cihazlarının mantığı kıl köklerini yok etmektir ve jilet bunu engellemeyen bir çözümdür. Ayrıca işlemden önce cilt yüzeyi tamamen kuru ve temiz olmalıdır.

Lazer epilasyon cihazının güç seviyesini doğru ayarlamak gerekir. Ayrıca manuel olarak mı yoksa hızlı bir şekilde mi kaydıracağınıza karar vermelisiniz. Ayrıca çekim yaptığınız bölgeye geri dönmek zorunda da değilsiniz. Her seferinde farklı bir yüzeyi açmanız gerekiyor. Aksi takdirde cilt yanıkları meydana gelebilir.

Lazer Epilasyon Aleti Atış Sayısı Bitince Ne Yapılır?

Çoğu lazer epilasyon cihazında atış sayısı bittiğinde cihaz boşa gider. Bu nedenle satın alacağınız ürünün çekim sayısının yüksek olması önemlidir. Ancak endişelenmenize gerek yok çünkü bu cihazlarda zaten tüyleri tamamen almak için yeterli darbe var. Tipik olarak, ortalama 250.000 çekime sahip bir ürün sizi yıllarca götürür. İlk bir kaç seanstan sonra çok uzun aralıklarla çekim yapacağınızı düşünürsek rahatlıkla lazer epilasyon cihazı alabilirsiniz. Başka bir deyişle, ödediğiniz paranın tamamını geri alırsınız. Bazı ürünlerde değiştirilebilir kafalar ve yedek kartuşlar bulunur. Bu sorunla ilgileniyorsanız, bu tür modelleri seçebilirsiniz.

Evde Lazer Epilasyon Güvenli mi?

Aslında evde lazer epilasyon yapmak güzellik salonlarında yapmaktan çok daha güvenli ve hijyeniktir. Lazer epilasyon cihazınız kontrolünüz altında olduğu için ağrı önlemi alma ve istediğiniz alandan başlama özgürlüğüne sahipsiniz. Ayrıca ara vermek ve istediğiniz zaman devam etmek konusunda kendinizi rahat hissedersiniz. Ayrıca ev koşullarının temizliği de şüphesiz daha güven vericidir. Dışarıda lazer epilasyon yaptırdığınızda belki her seansta farklı bir kişi tedavinizi yapabilir. Ancak egzersiz yaptığınızda kendinize daha çok güvenirsiniz. Ev tipi lazer epilasyon cihazları UV filtreleri olduğu için genellikle size zarar vermez. Ayrıca çoğu modelde gözleri koruyan sensörler bulunur. Cilt tonu sensörleri de cildiniz işleme uygun değilse sizi uyararak uygulamayı durdurur. Çekim yoğunlukları ayrıca ağrı seviyenize kolayca uyum sağlamanıza da olanak tanır. Ayrıca evde lazer epilasyon yaptıran kişilerin yorumlarına baktığımızda oldukça memnun kaldıklarını fark ettik. Gizlilik açısından lazer epilasyon seanslarını evde yapmak çok rahat ve stressizdir. Kullanım talimatlarını takip ederseniz, evde lazer epilasyon cihazı kullanmak oldukça güvenlidir.

Sonuç

Sevgili okurlarımız; Bugün lazer epilasyon ile ilgili sorularınızı cevaplamaya çalıştık. Ayrıca, onları daha iyi tanımanızı sağlamak için öne çıkan IPL cihazlarını da ekledik. Geleneksel yöntemlerle tüylerden kurtulmaya çalışmak zaman alır ve kısa süreli bir çözümdür. Ancak istenmeyen tüylerden tamamen kurtulmak asla bir hayal değildir. Evde lazer epilasyon cihazlarına bir şans vermek size kalmış. Birçok model arasından hangisini seçeceğiniz konusunda kararsız kalmanız normaldir. Ancak sizler için derlediğimiz şablonlar arasında işinize yarayacak bir lazer epilasyon cihazı olduğuna eminiz!

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.