|

8 En İyi Elektrikli Süpürge İpuçları 2022 [Toz Torbasız]

En iyi elektrikli süpürgeler, halıları ve sert zeminleri temizlemenin artık zaman alan bir ev işi olmadığından emin olmak için güçlü emiş ve büyük çöp kutularını birleştirir. Bunun yerine, bu hafif, manevrası kolay araçlar tozu ve kepeği hızla temizleyerek ayaklarınızı dikmekte özgür olmanızı sağlar.

Sizin için doğru vakumu seçmeye gelince, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli tasarımlar var. Hoover, bu zemin temizleyicilerini sunan ilk markalardan biriydi, elektrikli süpürgeleri tanımlamak için kullanılan en iyi Hoover terimi, kablo kullanıyor mu yoksa zeminlerinizi temizlerken serbestçe dolaşabilmenizi sağlayan şarj edilebilir bir pille mi çalışıyor? ?

Bu en iyi elektrikli süpürge listesinde yer alan tasarımların birçoğu aynı zamanda piyasadaki en iyi kablosuz elektrikli süpürgelerden bazılarıdır. Elde taşınan bir elektrikli süpürge olma özelliği sunan ve uzun ömürlü şarj edilebilir pillerle çalışan kablosuz elektrikli süpürgeler çok yönlüdür ancak aynı zamanda çoğu zaman kablolu emsallerinden daha pahalıdır.

Alternatif olarak, evinizin etrafında tek başına ince toz ve daha büyük döküntüler toplayan en iyi robotik elektrikli süpürgelerden birini düşünün. Hatta bazıları otomatik olarak boşaltılır, bu da zemini temizleme görevini tamamen dışarıdan temin edebileceğiniz anlamına gelir

8 En İyi Elektrikli Süpürge İpuçları 2022

Fakir Ranger On/off Elektrikli Süpürge.

Artı Yönleri
 •  Yüksek performanslı motor
 •  Fakir santrifüj sistemi 
 •  Kullanımı kolay 
 •  Ekonomik ve çevre dostu 
Eksi Yönleri
 •  Nozulu geri çektiğinizde
   kullanılabilir. 

890 Watt’lık yüksek performanslı motora ve Cyclone Power teknolojisine sahip Fakir Ranger Elektronik, en verimli torbasız elektrikli süpürgelerden biridir. En yüksek emiş gücü ve optimize edilmiş bir nozul teknolojisi, en iyi temizleme sonuçlarını sağlar ve HEPA-13 filtresi, egzoz havasını alerji dostu, hijyenik bir şekilde temizler.

Philips Powerpro City Fc9331/07 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Artı Yönleri
 • Tüm yüzeylerde kayması kolay!
 • Bir HEPA filtresi ile birlikte gelir ve kompakt ve kullanımı kolaydır
  iyi emiş gücü
 • ünitenin kendisini emmiyor
Eksi Yönleri
 • Filtrenin 6 ayda bir değiştirilmesi gerekiyor
 • Başlık çok uzun

PowerCyclone ve TriActive başlık teknolojisine sahip yeni Philips PowerPro City elektrikli süpürge, yüksek performanslı temizlik sonuçları sunar. Toz haznesi hijyenik boşaltma için tasarlanmıştır. Anti-alerji filtresi ince tozları yakalar.Philips PowerPro City FC9331 / 07 650W toz torbasız elektrikli süpürge, güçlü ve pratik bir elektrikli süpürge olarak öne çıkıyor.Elektrikli süpürgenin TriActive başlığı, kullanıcılara çok yönlü temizleme seçenekleri sunuyor. Süpürgenin ön kısmındaki geniş ağızlı kısım büyük parçaların toplanması için kullanılmaktadır. Yan fırçalar mobilya ve duvar kenarlarındaki tozu temizler.

Philips Xb9125/07 Marathon Ultimate Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Artı Yönleri
 • Se ajusta la potencia de succión.
 • es muy silencioso
 • cepillo de punta fija
Eksi Yönleri
 • el tubo de plastik es demasiado corto
 • se pega a la alfombra

Philips Marathon Ultimate XB9125 / 07, tüm dünyada en güçlü ve en yeni ve en güçlü teknolojilerden biri. de rotación. Teknolojinin en önemli şartlarından biri, en hızlı ve en iyi işlerin başında geliyor. Con todas estas características, la aspiradora günah bolsa proporciona un potencia de succón más larga ve fuerte. La boquilla TriActive Ultra del proge tanto el polvo fino como el grueso de una vez y con un solo movimiento.

Arnica Tesla Premium Rose 750W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Artı Yönleri
 • çok iyi çekiş
 • hafif
 • daha az gürültü yapma
 • toz bırakmaz
Eksi Yönleri
 • se pega a la alfombra

Kolay kullanım ve etkili temizlik performansı için tasarlanan Arnica Tesla Premium Toz Torbasız Elektrikli Süpürge, her detayı hesaplar ve makine çalıştırıldığında otomatik olarak kapanır. Bu özelliği ile kullanıcıyı toz torbası derdinden kurtaran Arnica Tesla Premium Toz Torbasız Elektrikli Süpürge, Hepa 13 filtre ile steril bir temizliğin kapılarını aralıyor.

Yeni Cyclone Max teknolojisini kullanan Arnica Tesla Premium 750 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge, süpürme sırasında sadece 70 dB ses seviyesine ulaşır. Cihazın dijital LED göstergesi ve uzaktan kumandası, sessiz ve verimli kullanıcılara kolaylık sağlar. Arnica Tesla Premium 750 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge, 102 cm teleskopik emiş borusu ve özel temizleme aparatı ile evinizi temizlemenize yardımcı olur.

Anker Eufy RoboVac 11S HEPA Filtreli Akıllı Robot Elektrikli Süpürge

Artı Yönleri
 • Oldukça iyi inşa edilmiş.
 • Çıplak zeminlerde tahıl veya pirinç gibi çoğu artıkları emer.
Eksi Yönleri
 • akımı zor.
 • Düzenli olarak değiştirmeniz gereken birçok parça.
 • Çıplak zeminde saçla boğuşur.

RoboVac se encarga de eliminar el polvo de su hogar para que usted hiçbir tenga que hacerlo. Birden çok modun, sınırsız programın otomatik işleyişini garanti etme olasılığını ortadan kaldırır. Sorunların çözümlenmesi için en uygun çözüm. 3 punto, teknoloji, BoostIQ y hasta 1300 Pa de potencia de succión para garantizar que sus pisos y alfombras estén libres de suciedad, polvo y migas.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner – Wireless Vacuum Cleaner

Artı Yönleri
 •  Tüm yüzeylerde kayması kolay!
 •  iyi emiş gücü
 •  the unit does not suck itself 
Eksi Yönleri
 • Başlık çok uzun 

El Xiaomi Mi Robot Vakum, bir robot aspiratörüdür. Her şeyin en iyi ve en uzun hali. También se desempeña magníficamente bien en pisos desnudos ve hace trabajo terbiyesiz limpiando los escombros de las alfombras de pelo corto. Günah ambargosu, limpiar alfombras de pelo alto yok, tahakkuk eden en altos costos tekrarlayanlar y tiene bastantes piezas que requieren un mantenimiento düzenli. También vale la pena señalar que esta aspiradora aktüelmente hayır es uyumlu con su fabrikasyon en los Estados Unidos o Kanada; Los servidores norteamericanos para la aplikación tamamlayıcıları de esta aspiradora hiçbir şey dahil değildir.

Satın Alma Rehberi

Bütçe

Farklı bütçelere sahip ürünler için birçok seçenek olduğundan, elektrikli süpürge satın almayı planlarken bu çok önemli bir faktördür. Elektrikli süpürge fiyatları genellikle 1.000 Rs ile 40.000 Rs arasında değişmektedir, ancak halıları temizlemek istiyorsanız, 2.500 Rs ile 40.000 Rs arasındaki ürünler, gelişmiş yerleşik özelliklere sahip oldukları için mükemmeldir.

Ürün, düşük maliyetli parke zemin temizliği için mükemmeldir ve tüm yapı özelliklerine sahiptir, bu nedenle bütçeniz dahilinde akıllıca seçim yapmalısınız.

Tasarım

Her gün pazara yeni ürünler sunulduğundan ve trendler değiştiğinden, elektrikli süpürgelerin farklı boyutları ve tasarımları bulunmaktadır. Elektrikli süpürgeler, temizlikten sonra tozu toplamak için toz torbalarıyla birlikte kullanılır, ancak toz torbalarının birden çok kez satın alınması gerekir. Artık elektrikli süpürge torbasız ve kullanışlıdır. Elektrikli süpürgeler birçok boyut ve mekanizmaya sahiptir, bu nedenle ihtiyaçlarınıza uygun elektrikli süpürgeyi seçtiğinizden emin olun.

Ticari atık

Piyasada saygın bir cihaz seçmek ve müşteri güveni oluşturmak gerektiğinden, bugün piyasada bir marka hakkında yeni bir şey yok. Bazı elektrikli süpürge markaları garanti hizmeti vermektedir ve seçkin bir marka olarak bu tür markalar her zaman tavsiye edilmektedir.

Temizlemesi kolay

Tüm ev aletleri sürekli kullanım için tasarlanmıştır, bu nedenle düzenli temizlik ürünü etkisiz hale getireceğinden, dayanıklı olduğundan emin olmak için cihazın bakımının dikkatli bir şekilde yapılması önemlidir. Elektrikli süpürgenin torbası dolduğunda değiştirilmelidir.

Plastik torbasız elektrikli süpürgenin, torbayı değiştirmeye gerek kalmadan pompa gövdesindeki tozu temizleyen bir mekanizması vardır.

Çözüm


Evinizi ve diğer alanları temizlemek için elektrikli süpürge kullanmak, kolay ve etkili temizlik için büyük bir adım olabilir. Gereksinimlerinize en uygun ürünü satın almak için Hindistan’da bulunan en iyi 10 elektrikli süpürgenin yukarıdaki listesini gözden geçirin.

Caner Şimşek

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *