|

Bosch Hamur Yoğurma Makinesi Yorumları, Fiyatı ve İncelemesi (Bosch MUM9A66R00)

Artıları
  • kaliteli malzeme
  • Güçlü motor
  • Makinede yıkanabilir olması
  • Çalışırken sallamayın
  • 3D karıştırma işlevi
Eksileri
  • Numara

Bosch Optimum Kitchen Chef, katı hamurlarda bile yüksek performans göstermeyi hedefleyen bir makinedir. Kalabalık ailelerin hazırlıklarında mutfaktaki en büyük yardımcılarınızdan biri olan Bosch Optimum Mutfak Şefi, kısa sürede mükemmel kıvamda hamur elde etmenizi sağlar. Tamamen demir malzemeden üretilen bu makine güven verici bir kaliteye ve görünüme sahiptir. Kaymaz kauçuk ayakları ile Bosch Optimum Kitchen Chef çalışırken asla sallanmaz ve hareket etmez. 9,5 kg ağırlığındaki bu ürün kırmızı rengi ve metal detayları ile oldukça şık bir tasarıma sahiptir.

Güçlü Motor

1600 W motoru ile üstün performans gösteren bu mikser, sağlamlığı ile dikkat çekiyor. Piyasadaki birçok ürüne taş atacak motor gücüne sahip olması tercih edilmesinde önemli bir etkendir. Güçlü motoru sayesinde her türlü karışımı tereddüt etmeden hazırlayabilen Bosch Optimum MUM Kitchen Chef yorulmaz.

3 Boyutlu Karıştırma Özelliği

Bosch Optimum MUM9A66R00 Kitchen Chef, 3D karıştırma işlevine sahiptir. Bu sayede konteyner içerisinde; Yanlarda ve altta kalan hamurlar kolayca hamura dahil edilebilir. Karıştırma uçları 3 farklı yöne hareket ettiğinden hamur malzemeleri merkezde toplanır. Hiçbir malzeme israfı olmaması ve tamamen homojen ve pürüzsüz bir hamur elde edilmesi ürünün en belirgin özelliklerinden biridir.

Ekstra Geniş Karıştırma Haznesi

Bosch Optimum MUM9A66R00 Kitchen Chef, 5.5 l haznesi ile tek seferde birçok hamur veya hamur hazırlamanıza olanak sağlar. Derin bir tasarıma sahiptir. Karıştırma haznesi, gövdeden bükülerek kolayca çıkarılabilir. Karıştırma kabı tam oturmamışsa makine çalışmayacaktır. Bu, bir makinenin güvenlik açısından ne kadar hassas olduğunun bir göstergesidir. Hazne üzerindeki sıçramaya dayanıklı kapak, karıştırma sırasında malzemenin sıçramasını önler.

7 Kademeli Hız Ayarı

Bosch Optimum MUM9A66R00 Kitchen Chef 7 farklı hız ayarı ile istediğiniz hızda yoğurmanızı veya yoğurmanızı sağlar. Darbe işlevi, kısa sürede hızlı bir şekilde hamur almanızı sağlar.

3 Farklı Aparat

Bosch Optimum MUM9A66R00 Kitchen Chef, kutudan 3 farklı aletle çıkıyor. Cihazlardan biri de hamur kancasıdır ve koyu kıvamlı olan hamurun istenilen kıvama ulaşmasını sağlar. Diğer aparat ise karıştırma amaçlı olup uç kısmında silikon detay bulunmaktadır. Kek, pankek gibi akışkan hamurların karıştırılmasında kullanılabilir. Çırpıcı yumurtaları çırpmak ve krema yapmak için kullanılabilir. Tüm aletler demirden yapılmıştır. Pratik takma ve ayırma özelliği kullanım kolaylığı sağlar. Aparatı değiştirmek için ana gövde geriye doğru yatırılmalıdır. Bunu yapmak için hız regülatörünün altında bulunan mandalı döndürmeniz gerekir. Tek bir hareketle yatan gövdenin uç kısmında aparatın yarığı göze çarpmaktadır. Opsiyonel olarak kullanmak istediğiniz ekipman bu kısma takılır ve gövde yeniden konumlandırılır. Tüm cihazlar yanlardan kavisli olarak tasarlanmış ve konteynerin herhangi bir yerine ulaşabilecek bir yapıya yerleştirilmiştir.

Çok Amaçlı Kullanım

Bosch Optimum MUM Kitchen Chef sadece bir yoğurma makinesi değildir. Makinenin üst kısmındaki metal kapakları açtığınızda 2 adet slot göreceksiniz. Bu parçalardan birine blender, diğerine kıyma makinesi veya baharat öğütücü yerleştirilebilir. Kutusundan çıkmayan bu cihazlar talep üzerine daha sonra satın alınabilir.

Bosch Hamur Yoğurma Makinesi Yorumları

Bosch Optimum MUM9A66R00 1600W Mutfak Şefi E-ticaret sitelerinde 4,8 puan alan bir ürün. Bu makinenin en güvenilir yanı gövdesinin dökme demirden yapılmış olmasıdır. Kullanıcılar bu ürünü plastik kasalı yoğurma makinesi tercih etmeyenlere şiddetle tavsiye ediyor. Çalışma sırasında titremeyen ve tüm cihazlarıyla kalite kokan Bosch Optimum MUM9A66R00 1600W Kitchen Chef, tam bir gönül rahatlığı ile uzun yıllar kullanılabilecek bir makinedir.

Çiğ köfte, mercimek köftesi ve mantı makarnayı hızlıca istenilen kıvama getirebilen bu mikser pratik bir kullanıma sahiptir. Karıştırma sırasında kasenin tüm parçalarını süpüren ve sıçrama koruması sayesinde çevreyi kirletmeyen bu makine kullanıcıların beğenisini kazanmıştır. Kullanıcılar tarafından beğenilen bir diğer özellik ise tüm cihazların bulaşık makinesinde yıkanabilir olmasıdır. Ayrıca, bu makine çalışma sırasında ses veya titreşim yaymaz. Malzeme kalitesi ve performans açısından değerlendirildiğinde Bosch Optimum MUM9A66R00 1600W Kitchen Chef, kullanıcılardan tam not alan bir ürün.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.