Çok Acil Kredi Lazım 5 Dakka’da 20 30 Bin Lira Para Bulma Yolları

Kredi alamama konusunda endişelenme. Çünkü acilen krediye ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz. Emin olun, Findeks KKB kredi notunuz düşük olsa bile kredi verme yöntemleri konusunda size mutlaka yardımcı olacağız. Ayrıca, bu yardımı size ücretsiz ve komisyonsuz olarak sağlayacağız. Yani banka kredi vermiyor diyenler bile en az 3 ay taksitle 5.000 TL krediden yararlanabilecek. 12 ay vade ile maksimum limit 20.000 TL’dir. Ayrıca 2022’de kredi limitinin 30,00 TL’ye çıktığını da belirtmek isterim. Bankalar borç vermez, kim nereden, nasıl alır, hazırsanız 5 dakikada paranızı veriyoruz.

Çok acil para ihtiyaçlarını karşılamak isteyen arkadaşlar maalesef bazen dolandırıcılık olayları ile karşılaşmaktadır. Bu duruma düşmemek için asla ön ödeme yapmayın. Peşinat ya da elden fark etmeksizin size yardımcı olacak dostlarınızdan kredi çekin.

Kredi Çıkmıyor Diye Üzülmeyin, Banka Kredi Vermiyorsa Bize Gelin

Bankalardan borç alamayanların sayısı her geçen gün artıyor. Her gün ‘Bununla doğru orantılı olarak kredi alamazsan üzülme bize gel’ sloganıyla bir danışmanlık firması kuruluyor. Ama ne yazık ki bu şirketlerin çoğuna güvenmiyorum. İnsanların %80’i komisyon alarak sözde kredi danışmanlığı hizmeti verdiğini söylüyor. Danışmanlık firmalarının geriye kalan %20’si ise yaptıkları bağlantılar sayesinde kredi almadığını söyleyenler için ciddi avantajlar elde etti. Özellikle emekliler için yetkin danışmanlık firmaları artık 60.000 TL’ye kadar kredi verebilmektedir. Bunu kara listedeki emekli cellat’a 60.000 TL borç vererek bizzat açıkladım. Peki kredi alamam merak etme, banka kredi vermiyorsa bize geldiklerini söyleyen firmalar başka nasıl nakit sağlıyor?

 1. Faturalı hat üzerinden en fazla 15 bin TL limitle 12 aya kadar kredi kullandırabiliyorlar. Bunun detaylı açıklamasını Vodafone Faturalı Hatlar Nakit 15 Bin TL Kredi sayfamda firmalara anlattım.
 2. Senetle kredi veriyorlar. 15 saniyelik faturalarda para veren yerler başlıklı sayfamda hangi şirketler olduğundan ve size nasıl yardımcı olabileceklerinden bahsetmiştim.

Banka kredisi olmamasına üzülenler için bu 2 yöntem mutlaka çözüm olacaktır. İhtiyaç duydukları 25.000,30.000 TL’lik krediyi alamayabiliyorlar. Ancak acil ihtiyaçlarını mutlaka en az 5.000 TL taksitle en hızlı şekilde karşılayabileceklerdir. Bu 2 yöntem daha önce de belirttiğim gibi bankalardan kredi alamayanların aciliyetini karşılamak için oluşturuldu. Peki bankalardan kredi alabilenler, acil kredi başvurularını en hızlı şekilde nasıl yapabilirler?

 1. SMS
 2. Akıllı telefonlar için bankacılık hizmetleri
 3. Telefon Bankası

Sigortalı, bu 3 yöntem sayesinde hafta sonları bile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Dolayısıyla acil krediye ihtiyacı olduğunu iddia edenler yıldırım hızında kredilerine ulaşabilecekler.

NOT: Biraz sonra bahsedeceğim bu 3 acil kredi çekme yönteminden Findeks KKB’nin kredi notu nedeniyle yararlanamayacağınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü pandemi nedeniyle 2021 yılından itibaren kredi sicil affı kanunu çıkarıldı. Sizler için hazırladığım başvuru dilekçe örneği ile birlikte bu yasadan nasıl yararlanabileceğinizi sitemde paylaştım. Sicil affı yasasını kullanarak nasıl kredi çekilir? Ayrıntıları da görebilirsiniz.

Sizi çok mutlu edeceğini düşündüğüm bu güzel haberin ardından, acil kredi ihtiyacını bankalar aracılığıyla karşılamak isteyenler için bahsettiğim 3 yöntemin detaylarını konuşmanın şimdi tam zamanı.

1- SMS Atarak Kredi Başvurusu Yapmanın En Hızlı Yolu

Krediye başvurmanın en kolay yolu SMS göndermektir. Hemen hemen tüm bankalar SMS ile kredi başvurusunda bulunmanıza izin vermektedir. Bankanın maaş müşterisi olmasanız bile SMS göndererek ihtiyaç kredisine en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Acil kredi talebinde bulunanlar için SMS ile kredi talep etmenin ilk yöntemini de ekledim. Acil kredi ihtiyaçlarınızı şimşek hızında SMS ile karşılamak için tek ihtiyacınız olan TC. kimlik numaranız ve herhangi bir cep telefonunuz. Bunun dışında bilmeniz gereken SMS ile kredi başvurusu yapacağınız bankanın kısa mesaj kredisi başvuru numarasıdır. TR Kimlik numaranızı bilmiyoruz. Ancak, size bir cep telefonu sağlayamayabiliriz. Ancak acil kredi ihtiyaçlarınızı karşılamak için aşağıda tüm bankaların SMS kredi başvuru numaralarını verebiliriz.

 1. Banca Ziraat: TÜKETİCİ TC Kimlik numarası Kredi tutarı Geri ödeme süresi Aylık net geliriniz. Bu bilgileri SMS olarak 4747 numaraya gönderin. Örnek: TÜKETİCİ 111111111111111 20000 36 3000
 2. Vakıfbank: TC KREDİSİ Kimlik numaranızı, aylık gelirinizi yazıp 5724’e bu mesajı göndermeniz gerekmektedir. Örnek: KREDİ 111111111111111111 5000
 3. Denizbank: KREDİM TC 3280 kimlik numarasına SMS gönderin. Örnek: KREDİM 111111111111111
 4. Akbank: Kredi TC 4425’e mesaj gönderin. Örnek: Kredi 111111111111111111111
 5. Türkiye İş Bankası: NAKİT T.C. Kimlik Numarası Kredi Tutarı Aylık Gelir 4402 mesajı gönderir. Örnek: NAKİT 11111111111111111111111 50000 6000
 6. QNB Finansbank: TC Kimlik numarası 5030’a mesaj olarak gönderilir. Örnek: 111111111111111111111111

Acil SMS kredi ihtiyacını karşılamak isteyen herkese tavsiye edeceğim 6 bankamızın kısa numaraları bunlar. Farklı bankalardan SMS kredisi talep etmek istiyorsanız Cep telefonunuzdan SMS ile Genel Kullanım Kredisi Başvurusu sayfasına ulaşmanız yeterlidir.

2- Mobil Bankacılık Üzerinden Çok Acil Kredi İhtiyacınızı Hemen Karşılaya Bilirsiniz

Mobil bankacılık uygulamasıyla karşılaştıktan sonra banka şubesinden kredi çektiğimi hatırlamıyorum. Bunun için birçok nedeni vardır. Ama asıl sebebi hafta sonu bile acil para ihtiyacımı karşılayabilmesi. Bir diğer önemli sebebim ise gelir belgem olmasa da bu yöntemle kredi kullanabilmem. Bu nedenle işsiz olup Findeks KKB kredi notu iyi olanlar için hızlı ve acil kredi başvurusunda bulunmanın ikinci yolu kesinlikle mobil internet bankacılığıdır.

Kredi çekmek için kredi notunun ne kadar yüksek olması gerekir? En yüksek kredi notu nedir? İşsiz olsanız bile acil kredi ihtiyaçlarınızı karşılamak için ihtiyaç duyduğunuz puan çeşitlerini mobil bankacılık üzerinden görebilirsiniz.

Peki acil para ihtiyacınızı cumartesi ve pazar günleri bile mobil bankacılıktan nasıl kolayca karşılayabilirsiniz?

 1. Kredi kullanmak istediğiniz herhangi bir bankaya gidin. (Benim tavsiyem AKBANK’tır)
 2. Diyelim ki vadesiz TL mevduat hesabı açmak istiyorsunuz. (Bireysel müşteri departmanına)
 3. Kimlik kartınızla ücretsiz olarak mevduat hesabınızı açarken, internet bankacılığına giriş için şifre de talep edebilirsiniz.
 4. Şimdi isterseniz mevduat hesabı ve şifresini aldığınız bankanın uygulamasını google play üzerinden indirin. İsterseniz doğrudan siteye gidin.
  1. Tavsiyem üzerine AKBANK’ı tercih edenler uygulamayı BU ADRESten indirebilirler.
  2. Direkt olarak siteden başvuranlar ADRES BURADAN ulaşabilirler.
 5. Artık tek kullanımlık şifremiz ve müşteri/T.C. Kimlik numaramız ile mobil bankacılığımıza giriş yapıyoruz.
 6. Mobil bankacılık sayfasının en altına gidelim. KREDİ İŞLEMLERİ görseldeki gibi çıkacaktır. Hadi dokunalım.

7. Şimdi benim gibi daha önce kredi kullandıysanız bu kredileri göreceksiniz. (Bu arada yukarıda da söylediğim gibi bu şekilde çalışmayan bir işsiz olsanız dahi acil kredinizi karşılayabileceğinizi görmüşsünüzdür.) Bu bölümde yeni KREDİ YAPIN diyelim. UYGULAMA, resimdeki gibi.

8. Bu sefer büyük ihtimalle bankanın sizin adınıza tanımladığı bir kredi kampanyasıyla karşılaşacaksınız. Bu bankaya göre değişir. Ayrıca adınıza verilecek kredi tutarı Findeks KKB kredi notunuza göre değişiklik gösterebilir. Fotoğrafta gördüğünüz miktar bende var. Bu alandaki iade numaraları ve tutarları hesabınıza ulaşırsa ŞİMDİ BAŞVUR demelisiniz.

Bundan sonrası çok kolay. İş tamamen sisteme bağlıdır. Sistemin sizin adınıza tanımladığı kredi tutarını kabul ettiyseniz DERHAL ONAY alırsınız. Farklı tutarlar girdiyseniz, Findeks KKB kredi notunuza göre onay alabilir veya almayabilir. Değilse, kredi tutarı ve vade tarihi için farklı tutarlar girebileceğinizi de bilmelisiniz. Bu nedenle onaylanmayan krediniz için farklı tutar ve şartlar girerek onay alabilirsiniz.

Akbank 20 Bin TL gelir belgesiz 36 aylık kredide maaşsız acil kredi ihtiyacımı nasıl karşıladığımı görebilirsiniz.

Evet arkadaşlar acil kredi ihtiyaçlarınızı bu şekilde mobil bankacılık üzerinden karşılayabilirsiniz. Daha önce de söylediğim gibi, hafta sonları bile acil nakit ihtiyacımı bu şekilde karşıladım. Bunun kanıtı yukarıda verdiğim linkte. Acil kredi ihtiyaçlarınız için şimdi telefon banka kredisine başvurmanın tam zamanı.

3- Telefon Bankacılığı Üzerinden Basitçe Kredi Başvurusunda Bulunma

Telefon bankacılığı, teknoloji hakkında fazla bilgi sahibi olmayan veya bu konuda endişelenmek istemeyenlerin kredi başvurularında en çok tercih ettikleri yoldur. Dolayısıyla acil nakit kredi ihtiyaçlarınızı yine bu yöntemle karşılayabilirsiniz. Ancak belirtmek zorundayım! Son yıllarda personellerimizden gelen haksız aramalar nedeniyle yaşanan yoğunluk nedeniyle işlem süreniz biraz daha uzun sürebilmektedir. Bu nedenle telefon bankacılığında karşılaştığım tek ve en büyük sorun bu. Bunun dışında mevduat hesabınızın bulunduğu bankanın banka telefon numarasını aradığınız takdirde, acil nakit ihtiyacınızın sadece 5 dakika içerisinde çözüleceğinden şüpheniz olmasın.

Aklınızda bu yöntem varsa tek yapmanız gereken ilgili bankaların banka telefon numarasını aramaktır.

 • İş Bankası → 0-850 724-07-24
 • BBVA garantisi → 444-03-33
 • Akbank → 444-25-25
 • Denizbank → 0-850-222-08-00
 • Halkbank → 0-850-222-04-00
 • Şekerbank → 0-850-222-78-78
 • Vakıfbank → 0-850-222-07-24
 • ING → 0-850-222-06-00
 • TEB → 0-850-200-06-66
 • Banka Ziraat 444-00-00

Numarasını vermiş olduğumuz bankaların bazılarında otomatik işlemler menüsünde KREDİ TALEBİ bulunmaktadır. Bu anahtarların her biri farklı bir sayıdan oluşur. Bu nedenle, ne yazık ki, bu bilgileri sağlayamıyoruz. Ancak acil kredi talebinizi telefon havalesi ile yapmak istemiyorsanız menüden müşteri temsilcisine de bağlanabileceğinizi bilmenizi isterim.

 • Yukarıda verdiğim acil para taleplerinden hiçbiri ilginizi çekmediyse, kızmayın. 1 saat içinde acil paraya mı ihtiyacınız var? sayfama bir göz at

En Hızlı Acil Kredi Veren Bankalar Hangisi?

Acil kredi ihtiyacınızı nasıl karşılayabilirsiniz? Findeks KKB kredi notunuz düşük olsa da olmasa da iki şekilde de paylaştım. Şimdi tam zamanı, hangi bankalar acil kredi veriyor? Bu işlemler için size bu bankaları tavsiye edeceğim. Bunun en hızlı acil kredi bankalarından hangisi olduğuna geçmeden önce daha sonra aklıma gelen ama mutlaka işinize yarayacak bir soruna değinmek istiyorum.

Findeks KKB kredi notunuz düşük olsa da yönetici de olsanız kredi almanın başka bir yolu daha var. Bu taksitli nakit avanstır. Taksitli nakit avans nedir? Nasıl alınır? (ATM-MOBİL) bu fırsatların detaylarını öğrenebilirsiniz.

Yazımı baştan sona okursanız size söz verdiğim gibi taksitli acil para bulmak için tüm yolları seferber ettim. Şimdi hangi bankaların en hızlı acil krediler olduğunu sıralayabilirim. Ardından, seçtiğimiz bir tanesinin olanaklarından bahsetmek istiyorum.

 • AKBANK
 • BBVA garantisi
 • QNB finans bankası
 • ENPARA
 • Türkiye İş Bankası
 • TEB
 • ING

En hızlı acil kredi veren bu bankalardan en az 3 tanesi ile çalıştım. Bana gerçek bir özel banka olma ayrıcalığını verdiler. Bunlar arasında bu ay önereceğim banka ve sağladığı kolaylıklar şunlar.

 • Bu banka ING’dir. Banka, 12 ay için %2,64, 24 ay için %2,89 ve kalan ay için aylık %3,04 ücretlendirme yaparak hızlı kredi imkanları sunuyor.
ING Bankası 36 Ay Ödemeli Acil Kredi Desteği
MiktarAylık ÖdemeToplam Maliyet
20.000 TL1.028,63 TL37.030,72 TL
25.000 TL1.285,79 TL46.288,30 TL
30.000 TL1.542,94 TL55.546,35 TL
35.000 TL1.800,10 TL64.803,82 TL

ING kredi başvurunuzu T.C. Kimlik ve cep telefonu numaranız ile bu formu doldurarak bunu yapabilirsiniz.

Caner Şimşek

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.