Duslerakdemisi.org, site kullanıcılarının siteyi aşağıdaki Gizlilik Prensipleri’ne veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, Kullanıcı ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir. Ayrıca benzer bir durumda Duslerakdemisi.org, Gizlilik Prensipleri’nde öngörülen diğer tedbirleri alma hakkına da sahiptir.

Duslerakdemisi.org, vermiş olduğunuz bilgilerin güvenliğini sağlamaya yönelik olarak gelişen teknolojiye uygun teknik önlemlerle desteklenmektedir.

Diğer Sitelere İlişim (Link)
Duslerakdemisi.org; reklam, banner veya sponsorluk veren şirketlerin internet sitelerine ilişim sağlamaktadır. Duslerakdemisi.org, ilişim verdiği sitelerin bilgi kullanımı, etik ilkeleri ve gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir.

İçerik Kullanımı
Duslerakdemisi.org’te yayınlanan yazı, grafik ve istatistikler (Materyaller) üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Sitede yer alan içerik materyalleri ya da fonksiyonalite Duslerakdemisi.org izni alınmadan başka mecralarda yayınlanamaz veya diğer internet sitelerine ilişim verilemez.

Duslerakdemisi.org, gizlilik prensipleri üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir. Yapılan değişikliklerden tüm üyeler haberdar edilecektir.
Duslerakdemisi.org gizlilik prensipleri, üyelerimiz hakkında edindiğimiz bilgilerin kullanılma amacı ve sitenin kullanılma şeklini içeren bir dokümandır.

Web sitesi kullanıcısı, Duslerakdemisi.org’ta işlem yapmış ise , işbu Gizlilik Prensipleri’ni okuduğunu ve kabul etmiş sayılacağını ve Gizlilik Prensipleri’nin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul eder. Bu, Gizlilik Prensipleri’ne uygulanmasından doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili kılınmıştır.

Duslerakdemisi.org’ta işelem yapmış olan kişi, işbu katılım Gizlilik Prensipleri’nde yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini ve kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını kabul ve taahhüt eder.

Duslerakdemisi.org Gizlilik Prensipleri’ne gösterdiğiniz ilgi ve güvene teşekkür ederiz.